به‌روزرسانی ماه فوریه Driveclub چه محتوایی در بر دارد؟

۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶

باز هم وقت آن رسیده که بروبچه‌های فعال در استودیوی Evolution، محتوای به‌روزرسان ماه آینده عنوان Driveclub را تبلیغ و به نوعی تعریف کنند. به‌روزرسانی ماه فوریه چه محتوایی در بر خواهد داشت؟

اولین اطلاع در مورد به‌روزرسان ماه فوریه Driveclub یک ویدیوی کوتاه بود که در آن یک Nissan Skyline زیبا و قند در دل آب کن را نشان می‌داد

به‌روزرسانی بعدی Driveclub در ماه فوریه منتشر می‌شود و ما موارد زیادی را در آن قرار داده‌ایم. انتظار اطلاعات بیشتری در این ماه را داشته باشید.

— DRIVECLUB (@DRIVECLUB) January 15, 2016

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از این Nissan Skyline R34 GT-R V-Spec II زیبا را در زیر مشاهده کنید که بسیار زیبا شخصی سازی شده است:

Jamie Brayshaw مدیر روابط عمومی و Paul Rustchynsky کارگردان بازی همچنین تایید کردند که برای آوردن فیلترهای Photo Mode به بازی اصلی تلاش می‌کنند:

فیلترهای Photo Mode در طول مسابقه… فیلترهای سیاه و سفید، posterize، دید در شب، سفید کننده، سینمایی… همه آن‌ها در دسترس خواهد بود.

— Jamie Brayshaw (@PhenomEvolution) January 15, 2016

Paul Rustchynsky ادامه می‌دهد:

و شما می‌توانید درجه آن‌ها را نیز تغییر دهید.

— Paul Rustchynsky (@Rushy33) January 15, 2016

آن‌ها همچنین تایید کردند که به‌روزرسان ماه بعد Driveclub سری مراحل جدیدی خواهد داشت که همراه با ستاره‌های بیشتر و تروفی‌های بیشتر خواهد بود.

ستاره‌ها و تروفی‌های بیشتر در ماه بعد می‌آیند.

— Paul Rustchynsky (@Rushy33) January 15, 2016

عالی است… آفرین. ما کارهای بیشتری در برنامه داریم.

— Jamie Brayshaw (@PhenomEvolution) January 15, 2016

به طور حتم می‌توان گفت Drveclub یک هدیه فوق‌العاده برای دارندگان پلی‌استیشن4 است

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید