اولین تصاویر از Ninja Turtles: Mutants in Manhattan لو رفت

۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰

در ماه های اخیر اطلاعات زیادی از عنوان لاک پشت های نینجا، جدیدترین ساخته استودیو Platinum Games اعم از مراحل ساخت، اولین تصویر هنری و … به بیرون درز پیدا کرد که باعث خشنودی بسیاری از هواداران این چهار برادر دوست‌داشتنی شد. حال ساعاتی پیش وب سایت PureXbox اقدام به انتشار اولین تصاویر از محیط بازی کرد که دیدن آن خالی از لطف نیست.

بنا بر اعلام خبرگزاری PureXbox، آن ها توانسته اند با استفاده از یک سری عوامل نفوذی در درون استودیو Platinum Games اقدام به استخراج این تصاویر کنند. این در حالی بوده که تا‌کنون هیچ خبری حتی مبنی بر معرفی بازی توسط استودیو نام برده شده اعلام نشده است.

از تصاویر منتشر شده می توان دریافت، این عنوان از لحاظ گرافیکی بسیار نزدیک به ساخته قبلی استودیو یعنی Transformers: Devastation است. از لیست اچیومنت ها نیز می توان فهمید که با سبکی جهان‌باز روبه‌رو خواهیم بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ناگفته نماند که استودیو Platinum در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی Scalebound برای کمپانی مایکروسافت و بازی Nier: Automata برای Square Enix است. با این وجود تنها می بایست صبر نمود و دید که کارکنان این استودیو چطور می‎توانند از پس پروژه‌های پیشه‌روی خود بر آیند.

بر طبق رتبه بندی سنی که استودیو Activision انجام داده است، انتظار می رود Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan برای پلتفرم‎های رایانه های شخصی، اکس‎باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳‌ و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید