لاکی: مدل ارزانتر هدست Rift برای اولین نسل ممکن نیست

۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹

پیش فروش هدست واقعیت مجازی Rift به تازگی کلید خورده است و احتمالا شما از قیمت آن که بالغ بر 600 دلار می باشد شوکه شده اید. با این حال آقای پالمر لاکی معتقدند که ساخت یک هدست Rift با کیفیت خوب برای توسعه دهندگان الزامی است.

بعد از اعلام قیمت ششصد دلاری آقای پالمر لاکی به عنوان موسس شرکت Oculus VR دائم در حال توجیح قیمت تعیین شده هستند و اینکه به این زودی ها شاهد مدل ارزانتری نخواهیم بود. آقای لاکی بابت پیش بینی قیمت های 300 دلاری که پیرامون Rift صورت صورت می گرفت عذر خواهی کرده اند و حتی مدعی هستند که شرکت ایشان سودی از فروش سخت افزار کسب نمی کند.

در جدیدترین مصاحبه ای که با آقای لاکی صورت گرفته است اعلام شده که فعلا خبری از یک نسخه ضعیف تر و ارزانتر برای Rift نخواهد بود و چنین چیزی برای اولین نسل ممکن نیست. ایشان گفته اند:

احتمال چنین چیزی برای نسل اول Rift خیلی پایین است. یک سیستم استاندارد برای توسعه دهندگان ضروری است تا اینکه به گستره وسیعی از مخاطبین دسترسی پیدا کنند و عرضه یک نسخه ارزانتر، بدون کاهش شدید کیفیت، ممکن نیست.

آقای لاکی در ادامه خطاب به توسعه دهندگان پیرامون همخوانی کیت های نسخه 1 و 2 با دستگاه اصلی گفته اند که زودی اخبار بیشتری منتشر خواهد شد. این موضوع خیلی حائز اهمیت است زیرا کیت های اولیه ارزانتر قلمداد می شوند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید