از الآن می‌توانید Divinity: Original Sin Enhanced Edition برای مکینتاش تهیه کنید

۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۰

عنوان Divinity: Original Sin Enhanced Edition که سال پیش منتشر شد و محتوای فراوانی، مانند بخش جدید چهار نفره، جادوهای جدید و صداپیشگی کامل داشت، متاسفانه در دسترس کاربران سیستم‌عامل مکینتاش قرار نگرفت. حال کاربران این سیستم‌عامل باید خوشحال باشند زیرا، از این لحظه آن‌ها نیز امکان استفاده از این نسخه بازی را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم، از الآن کاربران این سیستم‌عامل می‌توانند به نسخه پیشرفته این عنوان بدون هیچ کم و کاستی نسبت به نسخه‌های کنسولی و رایانه‌های شخصی، دسترسی داشته‌ باشند. شایان به‌ذکر است این نسخه در حال حاضر برای سیستم‌عامل استیم و لینوکس نیز قابل استفاده است.

در حالی که Divinity: Original Sin هنوز هم میزان فروش خوبی دارد و از عناوین خوب حال حاضر صنعت بازی‌ها به‌شمار می‌رود، سازندگان این بازی یعنی استودیو لاریانس در حال ساخت دومین قسمت از این سری هستند که با نام Divinity: Original Sin II شناخته می‌شود. سازندگان این بازی را در کیک‌استارتر هم قرار داده بودند که با کمک 42.713 نفر، موفق به جمع‌آوری مبلغ 2.032.434 دلار شدند.

اگر هوز موفق به‌تجربه این عنوان نشده‌اید و علاقه‌مند به‌انجام آن هستید، باید بدانید شبکه استیم این عنوان را با 33 درصد تخفیف به‌فروش می‌‍رساند که این تخفیف، تا 4 ژانویه (13 دی) دوام خواهد داشت. این نکته را نیز باید ذکر کنیم که هردو ویرایش این عنوان یعنی هم نسخه Enhanced Edition آن، هم نسخه Collector’s Edition شامل این تخفیف می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید