رده‎سنی بازی Primal مشخص شد

۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
رده‎سنی بازی Primal مشخص شد

‎به‎تازگی رده‎بندی سنی عنوان کلاسیک Primal که قرار است یرای کنسول پلی‎استیشن 4 منتشر شود، اعلام شد. برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اگر تجربه بازی کردن عنوان Primal که یکی از بازی‎های خوب کنسول‎ پلی‎استیشن 2 بوده‎است را ندارید، حال بار دیگر می‎توانید این بازی را بر روی کنسول پلی‎استیشن 4 خود تجربه کنید، تجربه‎ای سرشار از هیولا‎کشی!

شرکت ESRB که وظیفه تشخیص رده‎سنی بازی‎ها را دارد، در جدیدترین لیست ارایه شده خود نام بازی Primal را به همراه رده‎سنی این عنوان قرار داده‎است که این موضوع احتمال انتشار این بازی‎ را یرای کنسول‎های پلی‎استیشن 4 دوچندان می‎کند.

در جدیدترین لیست ارایه شده از شرکت ESRB، علاوه بر اعلام رده‎سنی بازی Primal عناوینی دیگری نیز به‎چشم می‎خورد، این بازی‎ها که برای کنسول‎های پلی‎استیشن 4 عرضه می‎شوند عبارتند از: Ape Escape 3 ،Okage: Shadow King ،Siren و Wild Arms 3.

تجربه این بازی‎های کلاسیک و خاطره‎انگیز بر روی کنسول پلی‎استیشن 4 می‎تواند ایده بسیار جالبی باشد اما نکته قابل توجه در خصوص این عناوین قیمت گذاری آنهاست که شاید به‎خاطر قیمت بالای درنظر گرفته شده به مزاق بسیاری از بازی‎بازان خوش نیاید، شرکت سونی درباره این موضوع اعلام کرده‎است که ما برای بازسازی این بازی‎های کلاسیک زمان زیادی را مصرف میکنیم و با ایده‎های جدید این عناوین را بهتر از قبل ارایه میدهیم، برای همین طبیعی است که هزینه آن در همین حد باشد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید