با ماد جدید Fallout 4 قابلیت VATS را بیشتر به کار گیرید

۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰

تجربه تیراندازی در سری  بازی Fallout بدون قابلیت VATS می تواند عذاب آور باشد و Fallout 4 نیز از این قائده مستثنی نیست. از آنجایی که شرکت بستدا در بخش تیراندازی این عناوین آنطور که باید جذاب عمل نکرده است، ماد سازان خودشان دست به کار شده اند و کاری کرده اند که از VATS در بازی بیشتر بهره ببرید و از محدودیت های آن رها شوید. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

احتمالا میپرسید که استفاده از VATS مگر چه مشکلی دارد؟ اول از همه اینکه شما در بکارگیری آن محدود هستید چرا که میزان مصرف شما به AP باقی مانده بستگی دارد. پس با این حساب حتی یک دویدن ساده هم میتواند شما را از استفاده حداکثر VATS محروم کند. مورد دیگر هم کاهش میزان آسیب وار شده به دشمن در زمان استفاده از VATS است. حال با ماد جدید Turn-Based Simulator بازی Fallout 4 بیشتر شبیه یک نقش آفرینی نوبتی میشود چرا که می توان در مبارزات بدون کاهش قدرت اسلحه ها و محدودیت در میزان استفاده، مکانیزم VATS را به کار گرفت.

Fallout 4 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شده است. مادی که به آن اشاره کردیم فعلا در نسخه پی سی قابل استفاده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید