تماشا کنید: برای اولین بار از زامبی‌ها به‌عنوان سلاح استفاده کنید

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰

بدون‌شک استفاده از مرده‌های متحرک یا به اصطلاح زامبی‌ها در بخش آنلاین شوترهای اول‌ شخص، یکی از بهترین و ناب‌ترین ایده‌ها بوده است و هنوز هم می‌بینیم هرساله عناوین مشهور بسیاری مانند Call of Duty از زامبی‌ها در بخش آنلاین و حتی در بخش کمپین استفاده می‌کنند، اما تابحال بسیار کم دیده‌ایم عنوانی به شما، اجازه کنترل زامبی‌ها را بدهد. خب مثل اینکه قرار است در سال 2016 میلادی، بازهم نظاره‌گر یک عنوان با همین ویژگی باشیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عنوان Moving Hazard یک بازی در سبک شوتر اول شخص آنلاین است که به بازی‌بازانش، برای مبارزه اجازه کنترل و استفاده از زامبی‌ها را می‌دهد. این بازی هنوز در مراحل اولیه تولید به سر می‌برد و توسط Psyop Games در حال توسعه است. طبق صحبت‌های تیم سازنده بازی، شما می‌توانید به‌روش‌های مختلفی ازجمله «جذب کردن، دفاع کردن، آرام کردن، خشمگین کردن و نصب تله‌های انفجاری» زامبی‌ها را کنترل کنید.

این عنوان برای انتشار در سال 2016 برنامه‌ریزی شده و هنگام انتشار دارای شش نقشه برای بخش چندنفره خواهد بود. شما هم با مراجعه به سایت رسمی بازی و ثبت نام در این سایت، می‌توانید به اطلاعات بیشتری درباره بازی دسترسی داشته باشید. نمایشی از نسخه آلفا و چند تصویر هنری از بازی هم برای شما اماده شده تا بیشتر با این عنوان آشنا شوید.

مشاهده آنلاین تریلر

دانلود تریلر با کیفیت 720p

دانلود تریلر با کیفیت 480p

تصاویر منتشر شده:

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید