تماشا کنید: بازیابی نسخه آزمایشی قابل بازی Silent Hills در کنسول پلی استیشن 4

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۵

کاربرانی که نسخه آزمایشی قابل بازی Silent Hill را هنوز تجربه نکرده و یا از روی کنسول پلی استیشن 4 خود حذف کرده اند، می توانند دوباره آن را بازگردانند. با جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بعد از کنسل شدن ناباورانه عنوان Silent Hills، در اتفاقی غیر منتظره نسخه آزمایشی این عنوان نیز از سایت «PlayStation Store» به طور کامل حذف شد. مطمئنا، بسیاری از شما کاربران، هنوز نتوانسته اید نسخه آزمایشی قابل بازی این عنوان را تجربه کنید و یا ممکن است آن را از روی کنسول پلی استیشن 4 خود حذف کرده باشید؛ اما نگران نباشید ظاهرا شما می توانید دوباره آن را بازگردانید.

به گفته یکی از کاربران سایت «Gamexeon»، به وسیله نرم افزار «Squid» روی رایانه های شخصی، می توانید نسخه آزمایشی قابل بازی عنوان Silent Hills را بازگردانید. البته این کار ریسک بسیار بالایی دارد و بسیاری از کاربران گزارش داده اند که این موضوع باعث بن شدن  کنسول آن ها شده است. اگر این ریسک را می پذیرید و می خواهید شانس خود را امتحان کنید، ویدیو زیر شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی می کند.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

با توجه به ریسک بالای روش قبلی، بهتر است روش دیگری را امتحان کنید. با مراجعه به فروشگاه «eBay»، شمامی توانید باندل هایی را که نسخه آزمایشی قابل بازی Silent Hills روی کنسول از قبل نصب شده است را با قیمتی بالاتر خریداری کنید و بدین ترتیب می توانید به نسخه آزمایشی قابل بازی Silent Hills دسترسی پیدا کنید. همچنین به گفته یکی از کاربران، اگر از اطلاعات کنسول پلی استیشن 4 روی هارد اکسترنال نسخه پشتیبان تهیه کرده و سپس این اطلاعات را به هارد جدیدی در کنسول منتقل کنید، نسخه آزمایشی قابل بازی Silent Hills همیشه در کنسول شما قابل بازی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید