تورنمنت ESL One Frankfurt DOTA2 بعدی در سال 2016 برگزار خواهد شد

۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

سومین دوره مسابقات ESL One Frankfurt در سال 2016 باز خواهد گشت که اینبار نیز مجموعاً با 250 هزار دلار جایزه و همین‌طور سورپرایز زیاد برای طرفداران همراه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تورنمنت با ما همراه باشید. 

این مسابقات در اروپا و رشته DOTA2 یکی دو سالی است که کار خود را آغاز کرده و همواره در حال افزایش محبوبیت خود بوده که باعث شده کم‌کم تبدیل به یک میدان مبارزه و زورآزمایی عالی قبل از برگزاری The International شود. در سال 2016 و برای باری دیگر در تاریخ 18 و 19 ژوئن (29 و 30 خرداد) درهای سالن Commerzbank-Arena دوباره گشوده خواهد شد تا باز شاهد حضور هشت تیم از برترین‌های جهان در کنار هم باشیم.

امسال برای اولین شاهد یک سری مقدمات و امکانات خاص برای حاضران در ورزشگاه خواهیم بود که شامل تیراندازی و گاوسواری می‌شود! برگزار کننده این دوره از مسابقات آقای Ulrich Schulze به ما قول داده است، تماشاگرانی که به محل برگزاری تورنمنت بیایند شاهد رویداد های خاص و مفرحی خواهند بود. البته سایت مخصوص این مسابقات سعی می کند با پوشش بهتر برای مشاهده زنده بازی ها، بتواند ساعت خوشی را برای طرفداران بازی DOTA2 در اقصی نقاط جهان به ارمغان آورد.

آقای Ulrich Schulze در ادامه توضیح می دهد:

تمام سعی ما این است که یک تجربه فراموش نشدنی را بازدیدکنندگان حاضر در سالن هنگام تماشای بازی بهترین تیم های DOTA2 به دست آورند. امسال می‌خواهیم رویدادی بزرگتر و بهتر را به نمایش بگذاریم به همین منظور بزرگترین صفحه نمایش ممکن با مساحت 500 مترمربع که به راحتی جز 50 نمایشگر بزرگ جهان به حساب می آید را در سالن این مسابقات قرار خواهیم داد تا هم‌تراز با همتای خود در استادیوم یانکی‌ها باشد.

فصل قبلی این تورنمنت جذاب با قهرمانی تیم Secret به پایان رسید و باید دید این تیم با ترکیب جدید خود دوباره می تواند جایزه این دوره را کسب کند یا نه.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید