احتمالا مایکروسافت هفته آینده تاریخ انتشار Fable: Legends را مشخص خواهد کرد

۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۵

امروز کمپانی مایکروسافت و استودیو لایون‌هد، به ترتیب تهیه کننده و سازنده یکی از جدیدترین عناوین انحصاری کنسول اکس‌باکس‌وان و البته یکی از عناوین مورد انتظار سال 2016 میلادی، یعنی Fable: Legends، از اعلام آمادگی خود جهت انتشار اطلاعاتی پیرامون تاریخ انتشار این عنوان، خبر دادند. برای جزئیات بیشتر، با گیمفا در ادامه مطلب همراه شوید.

اگر شما نیز از افرادی هستید که انتظار دارید این عنوان به زودی منتشر شود یا حداقل از حالت آزمایشی (بتا) محدود به حالت آزمایشی (بتا) نامحدود در بیاید، ممکن است با شنیدن سخنان پایین، خوشحال شوید.
طبق گفته‌های یکی از نمایندگان کمپانی مایکروسافت به نشریات، استودیو لایون‌هد همچنان به گسترش نسخه آزمایشی (بتا) محدود بازی ادامه داده و همه اعضا به سختی در تلاشند تا از قابل بازی بودن این عنوان برای تمامی بازی‌بازان، مطمئن شوند:

«از آنجایی که نسخه آزمایشی (بتا) محدود این عنوان مبتنی بر خدمات است، ما همیشه در سعی و تلاش بودم تا بتوانیم Fable Legends را برای همگان قابل دسترس کنیم؛ تجربه گیم‌پلی این عنوان فوق العاده است. ما در حال ادامه کار خود مبنی بر توسعه نسخه آزمایشی (بتا) محدود هستیم و به زودی جزئیات جدیدی را در این باره منتشر می‌کنیم؛ پس به گوش باشید!»

Fable: Legends قرار است به صورت یک عنوان F2P یا Free To Play برای پلتفرم‌های اکس‌باکس‌وان و ویندوز 10 منتشر شود. بازی از قابلیت cross-play میان دو پلتفرم مقصدش پشتیبانی می‌کند؛ به این معنا که شما می‌توانید با دوستان خود که دارای پلتفرم متفاوتی نسبت به شما هستند، به تجربه بازی بپردازید.
گیم‌پلی بازی نیز به این صورت است که یکی از بازی‌بازان کنترل موجود شیطانی بازی را به دست گرفته و بایستی با کار گذاشتن انواع تله‌ها و فرستادن نیروهای مختلف، دیگر بازی‌بازان را که در یک تیم دیگر قرار دارند، نابود کند. در مقابل تیم رقیب نیز بایستی با همکاری با یکدیگر، این موجود شیطانی را نابود کنند.
Fable: Legends فعلا در مرحله آزمایشی (بتا) محدود بوده و تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید