تاریخ انتشار Resident Evil 0 Remaster مشخص شد| به‌روزرسانی: تاریخ انتشار نسخه غربی مشخص شد

۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۴

امروز کمپانی کپکام، تهیه کننده و سازنده نسخه بازسازی شده یا همان Remaster نسخه صفر یکی از بهترین فرنچایزهای تاریخ، یعنی Resident Evil، از تاریخ انتشار این عنوان در کشور ژاپن رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

با توجه به وبسایت رسمی بازی، این عنوان در تاریخ 21 ژانویه (مصادف با اولین روز بهمن ماه) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن4، اکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 در کشور ژاپن منتشر خواهد شد.
با وجود اینکه شاید از خود بپرسید این تاریخ انتشار ارتباط چندانی با ما ندارد، بایستی خاطرنشان کرد که با توجه به تاریخ انتشار نسخه ژاپنی، به احتمال فراوان می‌توانیم شاهد انتشار نسخه غربی بازی در مدت زمان کوتاهی پس از این انتشار باشیم.
همچنین قابلیت پیش‌خرید برای این عنوان نیز در ژاپن فعال شده و به افرادی که بازی را پیش‌خرید کنند، لباس مخصوص رهبر تشویق برای ربکا و لباس تکاور برای بیلی، اهدا خواهد شد.
همچنین یک تی شرت واقعی با طرح Resident Evil 0 به عنوان جایزه نیز می‌تواند انگیزه افراد را جهت پیش‌خرید این عنوان افزایش دهد.
در حال حاضر با وجود اینکه تاریخ انتشار نسخه غربی بازی مشخص نشده است، اما طبق اطلاعات منتشر شده می‌دانیم که عرضه این نسخه برای اوایل سال 2016 در نظر گرفته شده است.
Resident Evil: Origins Collection نیز در راه بوده و به صورت فیزیکی منتشر می‌شود. این نسخه شامل دو عنوان Resident Evil HD Remaster و Resident Evil 0 HD Remaster بوده و در تاریخ 19 ژانویه سال 2016 میلادی منتشر خواهد شد.

به‌روزرسانی:  چند لحظه قبل کمپانی کپکام با انتشار پستی در وبسایت خود، تاریخ انتشار نسخه غربی این عنوان را برابر با 19 ژانویه (مصادف با 29 آذر) اعلام کرده و قیمت این نسخه در پلتفرم‌های مقصد، برابر با 19.99 دلار خواهد بود. همچنین قابلیت پیش‌خرید هم اکنون برای غرب نیز فعال شده (به‌جز نسخه اکسباکس360) و شامل تمامی مزایای پیش خرید نیز است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید