آداپتور کنترلر بی‌سیم Xbox One برای PC امروز منتشر می‌شود

۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۰

چندی پیش بود که شرکت مایکروسافت اعلام کرد اتصال دهنده کنترلر بی‌سیم کنسول Xbox One منتشر خواهد شد. امروز روز انتشار این آداپتور است. شما از امروز می‌توانید کنترلر بی‌سیم Xbox One خود را با این آداپتور بی‌سیم، به PC خود متصل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

مایکروسافت به‌طور رسمی تایید کرد که اتصال دهده کنترلر Xbox One به PC امروز منتشر می‌شود. این آداپتور به‌صورت جداگانه با قیمت 25 دلار و به‌صورت بسته بندی همراه با کنترلر Xbox One با قیمت 80 دلار در دسترس است. البته تاریخ انتشار این آداپتور نسبت به منطقه‌های مختلف، متفاوت است و در بعضی از مناطقه‌ها ممکن است تا هفته بعد منتشر شود.

این اتفاق واقعا از لحاظ فناوری جالب است. به‌غیر از بی‌سیم بودن، این آداپتور از 8 کنترلر Xbox One در یک زمان پشتیبانی می‌کند و همه گفت‌ و گو‌های صوتی و صدا‌های خروجی از کنترلر را با همام کیفیت قبل منتقل می‌کند. مایکروسافت همچنین اشاره کرده است که امکان استفاده از این آداپتور برای استریم کردن بازی‌های Xbox One برروی Windows 10 نیز فراهم است تا اگر به هر دلیلی نتوانستید بازی کنسولی خود را برروی کنسول Xbox One بازی کنید، به راحتی از طریق Windows 10 این کار را انجام دهید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید