بازی Prey for the Gods معرفی شد + تریلر

26 مهر 1394 - 11:57

معمولا وقتی نام انحصاری‌ها به میان می‌آید، ذهن ما به سمت کنسول‌های بازی می‌رود؛ اما، استودیوی No Matter به‌تازگی از یک بازی انحصاری برای رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است. با ادامه خبر همراه باشید.

اگر از صاحبان یکی از دو کنسول PS3 یا PS2 بوده‌اید؛ احتمالا بازی Shadow of the Colossus را تجربه کرده باشید. یک بازی موفق که در آن دوران به کسب متای 91 نایل آمد.

حال استودیوی No Matter بازی جدیدی را به نام Prey for the Gods معرفی کرده است که الهام گرفته از Shadow of the Colossus می‌باشد. Prey for the Gods شما در فضایی سرد و بی‌رحم در یک جزیره یخ زده قرار می‌دهد. جایی که تنها شانس شما برای زنده ماندن، از بین بردن خدایان است. حتی خدایانی که به آن اعتقاد دارید. در این بازی شما به یک سرزمین دورافتاده فرستاده شده‌اید. برای کشف یک راز در زمستانی بی پایان.

استودیو No Matter توضیح می‌دهد:

وقتی از راه می‌رسید فقط کمی لباس همراه خود دارید. برای زنده ماندن باید با مشکلات غول‌آسایی روبرو شوید. برای بازگرداندن آرامش به این سرزمین شما با پرسش‌هایی روبرو می‌شوید که حتی خدایان هم جوابش را نمی‌دانند.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای اولین تریلر این بازی بپردازید.

دانلود با کیفیت 720P

دانلود با کیفیت 480P

   هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار بازی وجود ندارد. فقط می‌دانیم که این بازی منحصرا برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید