تریلر جدید Call of Duty: Black Ops III | این بار معرفی مهارت‌های Cybercore: Martial

۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶

شاید این روزها Call of Duty: Black Ops III نامی باشد که بیش از هر نام دیگری شنیده می‌شود. گویا Activision قصد دارد تا روز انتشار بازی به هایپ هر چه بیشتر خود ادامه دهد. بعد از دو تریلر Cybercore: Chaos و Cybercore: Control این بار تریلر دیگری از بازی منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

هر چه بیشتر به تاریخ انتشار Call of Duty: Black Ops III نزدیک می‌شویم، اخبار بیشتری در مورد این بازی منتشر می‌شود. امروز هم یک تریلر جدید با نام Cybercore: Martial منتشر گردید که برخی از توانایی‌های رزمی کاراکتر قابل بازی را در بخش تک نفره به نمایش می‌گذارد. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به مشت‌هایی اشاره کرد که حریف را زمین گیر می‌کند یا کوبیدن حریف به زمین که سبب هلاکت وی می‌شود. حرکاتی که مشابه آن را در بازی Destiny هم دیده‌ایم. در اینجا شما را به تماشای تریلر دعوت می‌کنیم.

دانلود با کیفیت 720P (اصلاح شد)

دانلود با کیفیت 480P (اصلاح شد)

   البته قابلیت‌های دیگری به جز این دو مورد هم وجود دارد. برای مثال، قابلیت مخفی کاری یکی دیگر از آن‌‌ها است که شما می‌توانید بدون جلب توجه دشمن اقدام به شلیک کنید؛ البته تا زمانی که آهسته حرکت کنید. Overdrive هم از دیگر امکانات بازی است که در Call of Duty: Advanced Warfare وجود داشت. در این حالت شما می‌توانید سریع‌تر حرکت کنید، سریع‌تر خشاب خود را عوض کنید و بهتر و دقیق‌تر شلیک کنید.

Call of Duty: Black Ops III جمعه ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۵ آبان) برای کنسول‌های Xbox 360 ،PS4 ،PS3 و Xbox One و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید