نسخه فیزیکی Halo 5: Guardians توسط برخی از فروشگاه‌ها لو رفته است + تصاویر

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶

اگر اخبار Halo را دنبال کرده باشید، مطمئنا از گلد شدن بازی Halo 5: Guardians مطلع هستید. همانطور که انتظار می‌رفت تعدادی از فروشگاه‌ها نسخه فیزیکی این بازی را بعضا با قیمت دو برابر به دست مشتری‌های خود رسانده‌اند. یکی از این مشتری‌ها که توانسته چند هفته قبل از انتشار رسمی بازی را تهیه کند تصاویری از نسخه فیزیکی آن بر روی صفحه‌های مجازی قرار داده‌ است.

آنطور که از پشت باکس آرت مشخص است، Halo 5: Guardians بر روی Xbox One چیزی در حدود ۶۰ گیگابایت حجم دارد. این مقدار کاملا با مقدار حجم اعلام شده در Xbox Store برای نسخه دیجیتالی بازی (۴۷ گیگابایت) متناقض است.

همچنین نکته جالب دیگری هم که وجود دارد این است که Halo 5: Guardians درجه سنی T (مناسب برای نوجوانان) را دریافت کرده و بر خلاف نسخه‌های قبلی که درجه بندی‌های بالای ۱۷ سال دریافت می‌کردند، اینبار نواجوانان هم می‌توانند از این اثر دوست داشتنی لذت ببرند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از نسخه فیزیکی بازی را دریافت کنید:

Halo 5: Guardians در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ بر روی Xbox One منتشر خواهد شد. Halo 5 با بیش از ۲۰ نقشه مولتی پلیر منتشر خواهد شد و تا ژوئن ۲۰۱۶، پانزده نقشه رایگان دیگر دریافت خواهد کرد. همچنین اعلام شده است که مراحل بخش تک نفره به صورت co-op چهارنفره هم قابل بازی هستند (همان چیزی که در تریلر E3 2015 مشاهده کردید). همچنین در این بخش (داستانی) می‌توانید به همراهان خود دستور انجام کار های متفاوتی را بدهید. هنوز اطلاعات کاملی از بخش داستانی بازی در دسترس نیست اما آنطور که به نظر می‌رسد که در این بخش شما کنترل دو شخصیت The Master Chief و Spartan Locke را به دست خواهید گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید