بتای عنوان Star Wars: Battlefront تمدید شد

۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹

تجربه آزمایشی عنوان Star Wars: Battlefront که هم‌اکنون در جریان است، بنابر استقبال کم‌نظیر طرفداران، یک روز دیگر تمدید گردیده و بدین ترتیب کسانی که هنوز موفق به تجربه بازی نشده‌ و یا اشتیاق آن‌ها برای شلیک با اسلحه‌ها لیزری سیری نیافته‌ است، بتوانند فرصت بیش‌تری را برای لذت بردن از بازی داشته باشند! با ما در ادامه خبر همراه باشید.

کمپانی EA امروز از طریق انجمن خود خبر داد که بتای رایگان Star Wars: Battlefront یک روز دیگر؛ یعنی تا تاریخ ۱۳ اکتبر (سه شنبه، ۲۱ مهر) تمدید شده است. بتای عمومی این عنوان پنج‌شنبه هفته گذشته (۸ اکتبر) آغاز و تاریخ بسته شدن آن نیز، ۱۲ اکتبر (دوشنبه، ۲۰ مهر) اعلام شد. EA در هنگام قرار دادن این خبر بر روی Twitter رسمی خود، خطاب به طرفداران گفت:

خبر‌های خوب! ما در حال تمدید بتای Star Wars: Battlefront هستیم. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به این لینک مراجعه نمایید.

— EAStarWars (@EAStarWars) October 11, 2015

شما می‌توانید در طول این بتای محدود به هر دو بخش آنلاین و آفلاین، همراه با حالت های co-op و Split-Screen co-op، دسترسی داشته باشید. پس اگر هنوز موفق به تجربه نسخه آزمایشی رایگان بازی نشده‌اید، فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون آن را از طریق فروشگاه پلتفرم مورد استفاده خود، دانلود نمایید!

عنوان Star Wars: Battlefront که یک پیش‌درآمد بسیار عالی برای اپیزود هفتم مجموعه فیلم‌های محبوب Star Wars، تحت عنوان The Force Awakens محسوب می‌شود (البته از لحاظ داستانی ارتباط چندانی با یکدیگر ندارند، ولی EA وعده داده است که پس از انتشار فیلم در تعطیلات سال جدید میلادی، از طریق یک بسته الحاقی داستان فیلم را به بازی وارد کند) در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه ۹۴) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید