عنوان Need For Speed در اواخر اکتبر به EA Access افزوده خواهد شد

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹

نسخه جدید فرانچایز Need For Speed که بدون شک از بزرگ‌ترین عناوین کمپانی EA محسوب می‌شود، قرار است که در اواخر ماه اکتبر امسال به مجموعه بازی‌های مهیج EA Access اضافه شود. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

یکی از بهترین مزایای سرویس EA Access که دارندگان Xbox One از آن لذت می‌برند، امکان تجربه رایگان عناوین بزرگ EA قبل از عرضه رسمی آن‌ها می‌باشد. اکنون بر اساس  همین روند، Need For Speed جدید نیز در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵ (پنج شنبه، ۷ آبان ۱۳۹۴) به فهرست عناوین EA Access افزوده خواهد شد تا بدین ترتیب کاربران کنسول Xbox One، پنج روز زودتر از دارندگان سایر پلتفرم‌ها به انجام این بازی بپردازند.

همچون سایر تجارب EA Access، مشترکین می‌توانند به ۱۰ ساعت از گیم‌پلی بازی (البته نه فقط ۱۰ ساعت اولیه شروع بازی) دسترسی داشته باشند و به احتمال زیاد، Need For Speed نیز از همین قاعده پیروی خواهد کرد. همچنین تجربه آزمایشی رایگان عناوین این سرویس، معمولا در اولین ساعات روز در اختیار قرار می‌گیرند؛ پس قبل از شروع تاریخ موعود، EA Access خود را چک کنید تا چیزی از دست ندهید!

عناوینی که بر روی EA Access قرار می‌گیرند، درواقع نسخه نهایی بازی‌ها (Fina Build) هستند و علاقه‌مندان می‌توانند تنها با پرداخت مبلغ مورد نیاز سرویس، تجربه‌ای آزمایشی از عنوان مورد نظر خود داشته باشند و قبل از خرید بازی کامل، آن را با استانداردهای خود بسنجند تا زیانی را متحمل نشوند.

جدیدترین ساخته استودیوی Ghost Games که جاه‌طلبانه‌ترین قسمت سری Need For Speed نیز محسوب می‌شود، در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم‌های Xbox One و PlayStation 4 منتشر خواهد شد. نسخه PC بازی نیز، با تأخیر، در بهار سال ۲۰۱۶ روانه بازارها خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید