با مهمانی BioWare به مناسب عرضه Dragon Age: Inquisition GoTY همراه شوید

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۸

به‌نظر می‌رسد که استودیوی Bioware برای بهترین بازی سال 2014 و یکی از بهترین بازی‌های نقش‌آفرینی چند سال اخیر یعنی بازی Dragon Age: Inquisition برنامه‌های زیادی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

امروز یک روز بزرگ برای بازی تحسین شده Dragon Age: Inquisition است. در این هفته قرار است چند اتفاق هیجان انگیز برای این بازی رخ دهد که به‌ آن‌ها اشاره می‌کنیم.

اول از همه اینکه، نسخه Game of the Year بازی Dragon Age: Inquisition امروز برای پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One منتشر شد. این نسخه، تمامی محتوا‌های الحاقی که تا به امروز برای این بازی منتشر شده را در خود دارد، پس فرصت مناسبی است تا اگر تا به‌حال این بازی و محتواهای الحاقی آن را تجربه نکرده‌اید، این نسخه را با قیمتی مطلوب تهیه و تجربه کنید.

نکته دوم این است که یک به‌روزرسان جدید برای این بازی عرضه شده و مشکلاتی که به محتوای الحاقی Trespasser مربوط است را رفع می‌کند. شما می‌توانید هم‌اکنون، این به‌روزرسان را دریافت نمایید.

و اما اتفاق سوم: استودیوی BioWare طرفداران را به New York دعوت کرده تا همه و یک‌جا، با هم جمع شوند و مهمانی با شکوهی را برگزار کنند. اگر حدود 21 سال سن دارید و می‌توانید در روز  20 اکتبر به دهکده Greenwich بروید، میزبان مهمانی Bioware خواهید بود. در این مهمانی علاوه بر گرفتن عکس و خوش گذراندن، می‌توانید با سازندگان بازی Dragon Age: Inquisition نیز دیدار کنید.

پس حتما یادتان باشد که در 20 اکتبر، به مهمانی Bioware بروید و لذت ببرید. همچنین نسخه GOTY بازی Dragon Age: Inquisition را از امروز می‌توانید تهیه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید