نزدیک به 75,000 نفر از EGX 2015 بازدید کرده‌اند

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۷

همانطور که می‌دانید، نمایشگاه EGX امسال، هفته گذشته در شهر Birmingham برگذار شد و این نمایشگاه در سطح خود، بازدید خوبی را تجربه کرد. همچنین تاریخ برگذاری نمایشگاه EGX سال بعد نیز از همین الان مشخص شد. بزای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق بررسی‌های انجام شده، حدود 75,000 نفر از EGX چهار روزه امسال بازدید کردند و 40% از بازدیدکنندگان امسال نیز، برای اولین بار از EGX بازدید کرده بودند. نمایشگاه امسال، نمایش دهنده بیش از 200 عنوان عرضه نشده بود و 45% از بازدیدکنندگان، برای بازدید از EGX 2015، بیش از 100 مایل سفر کرده بودند. بازخوردها و نظرات راجع به EGX امسال بسیار خوب بود و طی نظرسنجی انجام شده، 90% از بازدیدکنندگان امسال، باز هم برای بازدید از EGX می‌آیند و به دوستان خود راجع به آن اطلاع می‌دهند.

آقای Rupert Loman، رئیس و موسس Gamer Network طی اظهار نظری گفته‌اند:

“مراسم، واقعا خوب بود و مخصوص EGX هماهنگ شده بود که باعث افزایش بازدیدکنندگان جهانی و اهمیت‌ دار شدن آن برای بازدید کنندگان یک مراسم جهانی بازی‌های ویدیویی  می‌شد. زمان‌بندی و موقعیت شناسی این مراسم نیز عالی بود، زیرا مدتی قبل از تعطیلات آخر سال و منتشر شدن بسیاری از بازی‌های بزرگ،زمان‌بندی شده بود که می‌توانست بازدیدکنندگان را برای پیش‌خرید کردن این بازی‌ها ترغیب کند و در تصمیم گیری‌ها بسیار مؤثر بود. 91% از بازدیدکنندگان، با‌ توجه به نمایش‌ها، تصمیم به خرید یک محصول گرفتند.

اطلاعات جزئی‌تر و دقیق‌تر از EGX امسال، در روز‌های آینده منتشر می‌شود.

مراسم EGX سال بعد نیز در Tobacco Dock شهر لندن و از تاریخ 7 تا 9 ماه آپریل برگذار خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید