بازی Back to the Future کمپانی Telltale به کنسول‌های نسل هشت می‌آید

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵

بازی Back to the Future که از روی فیلمی با همین عنوان ساخته شده است، به‌زودی راه خود را به کنسول‌های نسل هشتمی هم باز می‌کند. به مناسب ۳۰ سالگی فیلم این سری، کمپانی Telltale Games قصد دارد تا Back to the Future: The Game را بر روی PlayStation 4 و Xbox One هم عرضه کند.

نسخه‌های نسل هشتمی بازی تنها یک پورت ساده نیستند و ویژگی‌های بسیاری را برای بازی به همراه دارند. کیفیت بصری بازی در این نسخه‌ها دستخوش تغییراتی شده است و نسخه PlayStation 4 بازی از قابلیت‌های کنترلر آن استفاده می‌کند. صدا شخصیت‌های اصلی فیلم بازی جایگزین صداگذاری نسخه‌های قدیمی شده‌ است. همچنین با تایید این خبر یک ویدیو از بازی منتشر شد که صحنه‌هایی از پشت صحنه ساخت بازی را نمایش می‌دهد.

شایان به ذکر است که این نسخه از عنوان بر روی Xbox 360 هم منتشر می‌شود اما فاقد ویژگی‌های نسخه‌های نسل هشتمی است. تاریخ انتشار بازی برای آمریکای شمالی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۴) و برای اروپا در ۱۶ام همان ماه ذکر شده‌ است.

در ادامه می‌توانید ویدیو معرفی بازی را دریافت کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت SD

پخش آنلاین:

این عنوان در اصل در سال ۲۰۱۰ برای کنسول PlayStation 3 و رایانه‌های شخصی عرضه شد و موفقیت‌های بسیاری را برای  Telltale Games به همراه داشت. متاسفانه دارندگان Xbox 360 نتوانستند این عنوان را در نسل هفت دریافت کنند و حال می‌توانند Back to the Future را در یک نسخه ۳۰th Anniversary خریداری نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید