تصاویر جدیدی از عنوان Dragon Quest Builders منتشر شد

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶

Dragon Quest Builders یکی از بازی‌هایی بود که در نمایشگاه Tokyo Gmae Show امسال بسیار درخشید و موفقیت خود را حداقل در ژاپن تضمین کرد. این عنوان همچنین در برترین بازی‌ها این نمایشگاه نیز قرار گرفت و استقبال زیادی از نمایش‌های آن شد. برای خواندن ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

امروز شرکت Square Enix چند تصویر جدید از این بازی مورد انتظار منتشر کرد که قرار است در ژاپن برای پلتفرم‌های PS4 و PS3 و PS Vita در تاریخ ۲۸ ژانویه سال بعد منتشر شود.

تصاویر منتشر شده، سرنخ‌های داستانی نما‌هایی از ساختمان‌های جدید را نشانمان می‌دهند.

برای بازسازی tonها که به‌وسیله‌ evil Dragonlord نابود شده، بازیبازان باید ۳ کار را انجام دهند؛ اول اینکه باید مواد ضروری و لازم را از طریق هیولا‌ها و تسخیر کردن منطقه‌ها بدست آورید. بعد از آن باید با آن‌ها به ساخت و ساز آیتم‌هایی مانند “درها”، “میز‌ها” و چیز‌های دیگر بپردازید و در نهایت می توانید خانه خود را بسازید.

در تصاویر، همچنین دستوالعمل‌هایی برای ساخت آیتم‌های مختلف می‌بینیم که مدل ساخت آن‌ها را به ما نشان می‌دهند. همچنین تصاویری از چند هیولای بازی مانند slimeها، روح‌ها و bunicorn را می‌بینیم که در طی زمان‌های مختلف به شما و ساختمانتان حمله می‌کنند و سرعت فرایند ساخت و ساز شما را کند می‌کنند.

تصاویر منتشر شده را دی زیر مشاهده می‌کنید:

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید