با تریلر سینماتیک جدیدی از عنوان Halo 5: Guardians همراه ما باشید

۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲

چند ساعت پیش در پی انتشار تصاویر عنوان Halo 5: Guardians توسط مایکروسافت، تریلر سینماتیک جدیدی از سکانس‌های آغازین مرحله دوم بازی منتشر شد. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

مرحله دوم عنوان Halo 5: Guardians با نام “Blue Team” شناخته می‌شود و تریلر سینماتیک جدید نیز نشان‌دهنده صحنه‌های آغازین این مرحله است. اتفاقات Blue Team با فرود آمدن Master Chief و همراهان وی بر روی ایستگاه فضایی متروکه‌ای که متعلق به بخش تحقیقاتی ارتش در زمینه هوش مصنوعی بوده است، آغاز می‌شود. هدف از این مأموریت نیز، جلوگیری از دستیابی “Covenant zealots” به مواد حساس و تجهیزات سری نهفته در این ایستگاه تحقیقاتی است:

پخش آنلاین (مدت زمان 2 دقیقه و 28 ثانیه):

دانلود تریلر با کیفیت 720p

دانلود تریلر با کیفیت 480P

Halo 5: Guardians آخرین قسمت سری نخواهد بود و به گفته سازندگان، هنوز داستان‌ها و ماجراجویی‌های فراوانی از جهان Halo ناگفته باقی مانده‌اند. بخش چند نفره بازی نیز از هر زمان دیگری در تاریخ فرانچایز جذاب‌تر به نظر می‌رسد و این مهم نشان‌دهنده زحمت‌های فراوان ۳۴۳Industries می‌باشد. تنها مطلب ناراحت‌کننده، عدم وجود قابلیت محبوب Split-Screen در بازی است که این نیز، لطمه چندانی به نام و اعتبار سری و استودیو وارد نخواهد کرد. همچنین این عنوان با نرخ فریم ۶۰ و وضوح ۱۰۸۰p بر روی Xbox One اجرا خواهد شد و سازندگان وعده جلوه‌های گرافیکی و بصری بی سابقه‌ای را داده‌اند. Halo 5: Guardians در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ (۵ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید