TGS 2015: دمو بازی Arslan: The Warriors of Legend در همین هفته برای PS4 و PS3 عرضه خواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷

شرکت Koei Tecmo به صورت رسمی در نمایشگاه 2015 Tokyo Game Show اعلام کرد که یک دمو قابل بازی از عنوان Arslan: The Warriors of Legend برای دو کنسول PlayStation 4 و PlayStation 3 در ژاپن عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ مطلب همراه باشید.

نسخه دمو این بازی، در تاریخ 24 سپتامبر (پنج شنبه 2 مهر ماه) از طریق PlayStation Store برای کنسول های PlayStation 4 و PlayStation 3 در دسترس خواهد بود. Koei Tecmo این خبر را در غرفه رسمی بازی Arslan: The Warriors of Legend اعلام کرد. این دمو با نسخه قابل بازی در نمایشگاه TGS 2015 تفاوت‌هایی دارد و شامل ویژگی‌های جدیدی خواهد بود.

شرکت Koei Tecmo همچنین اعلام کرد که بازی شامل آهنگ‌های ویژه‌ای برای شخصیت‌های Arslan ،Daryun ،Narsus ،Elam و Gieve خواهد بود. با اتمام برخی از سناریو های جانبی داستان، آیتمی به دست خواهید آورد که می‌توانید از طریق آن در پس زمینه بازی و هنگام حملات Mardan Rush، به آهنگ‌های مختلفی گوش دهید.

بازی Arslan: The Warriors of Legend در تاریخ 1 اکتبر (برابر با 9 مهر) برای کنسول‌های PlayStation 4 و PlayStation 3 در ژاپن عرضه خواهد شد. همچنین قرار است این بازی در اوایل 2016 در آمریکای شمالی و اروپا برای کنسول‌های PS4 ،PS3 و Xbox One منتشر شود. نسخه‌ی کنسول Xbox One در ژاپن در دسترس نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید