DLC جدید Elder Scrolls Online از هم‌اکنون بر روی PS4 و Xbox One در دسترس است

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۷

DLC جدید بازی Elder Scrolls Online با نام Imperial City که اول سپتامبر بر روی رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفت، از هم‌اکنون بر روی نسخه‌های نسل هشتمی (PlayStation 4 و Xbox One) این عنوان در دسترس است.

اعضای طلایی Xbox Live می‌توانند با ۳۰ درصد تخفیف یکی از نسخه های Imperial Edition یا Premium Edition بازی را خریداری کنند تا به طور رایگان به DLC جدید بازی (Imperial City) دسترسی داشته باشند. دارندگان بازی بر روی PlayStation 4 هم می‌توانند با پرداخت مبلغ مشخصی DLC را به طور جداگانه به حساب کاربری خود اضافه یا اگر از دارندگان نسخه Imperial Edition یا Premium Edition هستند به طور رایگان آن را از PlayStation Store دریافت نمایند.

DLC Imperial City که بیشتر به یک گسترش‌دهنده شباهت دارد، یک داستان جدید را در دنیای پادشاهی بازی روایت می‌کند. همچنین این DLC  سیاه‌‌چال‌‌ های جدید، محتوای جدید PVP و PVE، ماموریت ها، دشمنان و شخصیت های تازه و سلاح‌های کاربردی دیگری را به همراه دارد.

The Elder Scrolls Online در دو تاریخ متفاوت بر روی PC ،PS4 و Xbox One منتشر شد. بازی توسط Zenimax Online Studio ساخته و توسط Bethesda Softworks به انتشار رسیده است. The Elder Scrolls Online نقشه ای بسیار بزرگ‌تر از Skyrim را دارا می‌باشد و برای نصب آن به چیزی در حدود ۶۰ گیگابایت فضای خالی در حافظه دستگاه نیاز است. این نسخه فقط برای کنسول های نسل هشتمی، یعنی Xbox One و PS4، منتشر شد و دارندگان دستگاه‌های PlayStation 3 و Xbox 360 از تجربه آن بی نصیب ماندند.

The Elder Scrolls Online در ابتدا قرار بود به صورت انحصاری برای PC عرضه شود اما به دلیل مذاکرات Sony با شرکت Bethesda تصمیم بر این شد که بر روی کنسول های نسل هشتمی هم عرضه شود. شایان به ذکر است که برای تجربه The Elder Scrolls Online در Xbox One حتما نیاز به Xbox Live Gold دارید اما در PS4 نیازی به PS Plus نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید