آمار پرفروش ترین بازی‌های این هفته انگلستان مشخص شد| Super Mario Maker از رسیدن به جایگاه اول بازماند

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴

به‌تازگی آمار پر فروش ترین بازی‌های این هفته در انگلستان مشخص شد. همچون هفته‌ی گذشته بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که با تحسین منتقدان نیز مواجه شده است، جایگاه نخست این لیست را در اختیار دارد. البته با عرضه عنوان Super Mario Maker، جدول فروش بازی‌ها در انگلستان دچار تغییراتی نیز شده است. شما می‌توانید لیست کامل پر فروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا به تفکیک هر پلتفرم را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید.

این هفته هم با وجود کاهش بزرگ 78 درصدی فروش Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، این عنوان در جایگاه نخست قرار گرفته است. به دنبال بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، عنوان Super Mario Maker در رتبه‌ی دوم قرار دارد. بازی Super Mario Maker که این هفته به صورت رسمی عرضه شد، توانسته است با فروش بسیار خوبی در این مکان قرار بگیرد. البته Metal Gear Solid V: The Phantom Pain مانع رسیدن Super Mario Maker به جایگاه نخست این لیست شده است. Super Mario Maker در میان 4 بازی پر فروش کنسول Wii U در هفته‌ی اول عرضه خود قرار گرفت. سه عنوان Mario Kart 8 ،Super Smash Bros و NintendoLand دیگر عناوین پر فروش Wii U در هفته‌ی اول عرضه هستند.

رتبه‌ی سوم لیست هم در اختیار Mad Max می‌باشد که این هفته 66 درصد کاهش فروش داشته است. دو عنوان  Disney Infinity 3.0 و Until Dawn هم به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم لیست را در اختیار دارند.

دیگر بازی جدید این هفته، عنوان Tearaway Unfolded می‌باشد که مکان 33 را در اختیار خود گرفته است. شما می‌توانید لیست کامل پر فروش ترین بازی‌های این هفته بریتانیا را به تفکیک هر پلتفرم در پایین مشاهده کنید.

لیست 20 بازی پر فروش این هفته انگلستان:

1. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
2. SUPER MARIO MAKER
3. MAD MAX
4. DISNEY INFINITY 3.0
5. UNTIL DAWN
6. GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION
7. GRAND THEFT AUTO V
8. LEGO JURASSIC WORLD
9. MINECRAFT: XBOX EDITION
10. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
11. THE ELDER SCROLLS ONLINE
12. DYING LIGHT
13. BATMAN: ARKHAM KNIGHT
14. MADDEN NFL 16
15. DESTINY
16. BATTLEFIELD HARDLINE
17. FIFA 15
18. SKYLANDERS TRAP TEAM
19. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
20. F1 2015

آمار پر فروش ترین بازی ها در انگلستان:

آمار پر فروش ترین بازی ها در انگلستان به تفکیک پلتفرم:

PS4:

PS3:

Xbox One:

Xbox 360:

Wii U:

3DS:

PC:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید