حالت جدید عنوان Star Wars Battlefront معرفی شد

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶

به‌تازگی EA حالت جدیدی را برای بخش چند نفره عنوان مورد انتظار Star Wars Battlefront معرفی کرده است که در آن شاهد اوج هیجان نبرد در بالای تپه ها و مناطق کوهستانی خواهیم بود. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این حالت جدید که با نام Drop Zone شناخته می‌شود، در واقع شمایلی از گیم‌پلی کلاسیک King of The Hill دارد، اما با تغییرات مخصوص جنگ ستارگان همراه شده است! در این حالت ۱۶ نفر با حضور در دسته های هشت تایی اتحاد شورشی ها و یا نیرو های امپراتوری، باید از محفظه های اضطراری که از آسمان فرو می‌افتند، محافظت کنند. استودیوی DICE از طریق پستی در صفحه رسمی وبسایت Star Wars Battlefront به توضیح ساز و کار حالت جدید Drop Zone پرداخته است. بازی‌کنندگان در این حالت، در ابتدا باید موقعیت ۵ محفظه‌ای که از آسمان فرو می‌افتند را حفظ کنند. سپس تیمی که پس از گذشت ۱۰ دقیقه هر ۵ محفظه یا اکثریت آن ها را احاطه کند، به عنوان تیم پیروز شناخته خواهد شد. DICE می‌گوید که ماهیت حالت جدید، ترکیبی از Action محض و تفکر سریع است:

ما در حال ترویج و توسعه یک بازی سریع و اکشن محور هستیم که در آن باید سریع جابجا شوید و هنگام دویدن و سرپایی، محسابات و تفکرات خود را انجام دهید!

حالت جدید Drop Zone با قرار گرفتن در کنار حالت های مهیج و از پیش معرفی شده Supremacy ،Blast ،Survival و Fighter Squadron، همگی نشان‌دهنده تنوع فراوان در بخش چند نفره بازی Star Wars Battlefront هستند. این عنوان در هنگام عرضه به بازار، حاوی ۱۲ نقشه و ۹ حالت متفاوت خواهد بود و ۴ حالت باقی مانده دیگر، بزودی معرفی خواهند شد. همچنین بتای بازی نیز در اوایل اکتبر ۲۰۱۵ (اواخر شهریور ماه) به صورت رایگان برای هر سه پلتفرم مقصد بازی، در دسترس قرار خواهد گرفت. Star Wars Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید