IGX 2015 اولین نمایشگاه بازی های رایانه‌ای در هند خواهد بود| برگزاری در ماه نوامبر

۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

همان طور که می دانید، در چند ساله گذشته شاهد رشد و پیشرفت فراوان صنعت بازی در کشور هند بوده ایم، و موضوعی که در طول این سال‌ها مشخص شده، جلب توجه بیش از پیش تولید کنندگان و مصرف کنندگان به بازار این کشور می باشد. در این شرایط و در حالی که نیاز به یک نمایشگاه برای معرفی محصولات تولیدکنندگاه به مصرف کنندگان این کشور احساس می شد، اولین نمایشگاه بازی هند قرار است در پایتخت تجاری این کشور یعنی بمبئی برگزار شود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این نمایشگاه که IGX نام دارد به بازیکنان این اجازه را خواهد داد که به تجربه جدیدترین عناوین پلتفرم های مختلف پرداخته، به سخت افزارهای جدید دسترسی یابند و حتی به تجربه بازی ها و سخت افزارهایی بپردازند که هنوز به بازار هند راه نیافته اند. همچنین وبسایت IGN تایید کرد که برای برگزاری IGX با مسئولین این نمایشگاه همکاری خواهد کرد.
در کنار این موضوع وبسایت IGN اعلام کرد که تمامی پلتفرم ها از PC و کنسول‌ها گرفته تا موبایل، به همراه جدیدترین عناوینشان در نمایشگاه حضور خواهند داشت. با توجه به این سخنان، احتمال رونمایی از کنسول های کمپانی Nintendo در این نمایشگاه نیز افزایش یافت (کنسول های کمپانی Nintendo به طور رسمی در هند منتشر نشده اند). این احتمالات زمانی افزایش می یابد که بدانید با رونمایی کنسول های این کمپانی در IGX، کمپانی Nintendo می تواند بازار فروش خوبی را برای کنسول جدیدش یعنی NX فراهم کند.
IGX 2015 در ماه نوامبر سال جاری در شهر بمبئی برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید