عنوان Professional Lumberjack 2016 در ماه نوامبر عرضه خواهد شد

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۳

اینطور که از شواهد پیداست برای هر چیزی دیگر شبیه سازی ساخته می شود. می توان در این بین به شبیه ساز پیاده روی، شبیه ساز تراکتو و شبیه ساز بز اشاره نمود! اکنون نیز نوبت به شبیه ساز درخت قطع کردن رسیده است! شما در این عنوان می توانید درخت قطع کنید! با ما در ادامه خبر همراه شوید.

عناوین شبیه ساز را می توان از آن دسته عنوان های سرگرم کننده دانست که با تجربه آن سرگرم خواهید شد. اما متاسفانه این عناوین گیرا نبوده و پس از مدتی دیگر تمایلی به انجام آنها نخواهید داشت. ولی در حاضر خیلی از سازنده ها در حال ساخت این شکل بازی ها می باشند که خوب می توان به آنها یک خسته نباشید ویژه گفت!

عنوان جدیدی که در حال ساخت می باشد قرار است با نام Professional Lumberjack در تاریخ دوشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۴ برای Playstation 4، Xbox One، PC، و Playstation 3 منتشر شود. نسخه Wii U بازی نیز کمی بعد از این تاریخ به صورت جهانی منتشر خواهد شد.
در این بازی قرار است شما مدیریت یک گروه را بر عهده گرفته و تجارتی داشته باشید مبنی بر قطع کردن درختان و فروش آنها و بدست آوردن امتیاز و پول. همچنین قرار است بازی به صورت فصلی انجام شده تا از یکنواختی آن جلوگیری شود.

0
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید