دو فرد مسلح به اتهام داشتن سلاح گرم در Pokemon World Championships دستگیر شدند!

۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶

روز گذشته دو شخص مسلح با مقادیر فراوانی سلاح و مهمات به مسابقات Pokemon World Championships هجوم برده و پس از درگیری کوتاه با پلیس دستگیر شدند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

پلیس بوستون، مظنونین این حادثه را به نام های James Austin Stumbo، با 27 سال سن و Kevin Norton با 18 سال سن، در روزگذشته و در جریان مسابقات Pokemon World Championships، دستگیر کرد.
به گفته پلیس بوستون، نیروهای پلیس این شهر در واکنش به گزارشات عمومی مردم “در مورد تهدیدات خشونت آمیز به بازدیدکنندگان مسابقات Pokemon World Championships در شبکه های اجتماعی” واکنش نشان داده است.

سرپرست بخش تجزیه و تحلیل و دفتر اطلاعات پلیس بوستون، آقای Paul Fitzgerald، این حادثه را “خطری بسیار جدی” توصیف کرد و اعلام کرد پلیس از وقوع یک فاجعه ناراحت کننده جلوگیری کرده است.

Stumbo و Norton در حال تلاش برای ورود به همایش بودند که با دخالت به موقع پلیس و درگیری کوتاه متوقف شده و اقدام به فرار کردند. پلیس در جستجوی خودرو مظنونین موفق به یافتن یک قبضه سلاح Remington shotgun با درجه 12، یک قبضه AR-15 مدل DPM5 و صدها گلوله جنگی متعلق به این دو سلاح به علاوه یک چاقوی شکاری، شد.

پس از این اتفاقات، Stumbo و Norton در هتل محل اقامتشان دستگیر شده و به جرم در اخیتار داشتن غیرقانونی سلاح گرم، در اخیتار داشتن غیرقانونی مهمات جنگی و دیگر اتهامات مربوط به سلاح گرم، راهی بازداشتگاه شدند.

با توجه به گفته وبسایت Daily Beast، پس از دستگیری و بازجویی از این افراد، Stumbo به پلیس گفته است که پست هایی که این دو در شبکه های اجتماعی گذاشته اند، بی منظور و از روی ناآگاهی بوده است. در نقطه مقابل Norton مکان خودروشان را به پلیس لو داده و به وجود اسلحه در آن اعتراف کرده و گفته است که سلاح shotgun متعلق به وی و AR-15 متعلق به Stumbo می باشد.

مسئله “تهدیدات خشونت آمیز به بازدیدکنندگان” نیز به تصویری باز می گردد که Norton در شبکه های اجتماعی گذاشته و در پایین عکس جمله “جهانیان برای بوستون آماده باشید” به چشم می خورد. هنگامی که یکی از کاربران برای Norton آرزوی موفقیت می کند وی با جمله “کشتن رقابت کننده‌گان” به وی پاسخ می دهد.

کمپانی بین‌ المللی The Pokemon در بیانیه ای اعلام کرد جامعه بازیکنان آن ها را از خطر به وجود آمده آگاه کردند و این اطلاعات را به سرعت به مرکز کنوانسیون یادبود سربازان بازنشسته John B. Hynes، اعلام کرده و آن‌ها به پلیس اطلاع داده اند.
کمپانی اعلام کرد:

به لطف اطلاع رسانی سریع، یک تهدید بالقوه حل و فصل شد. کمپانی بین‌ المللیThe Pokemon امنیت طرفدارانش را بسیار جدی میگیرد و به شما اطمینان می دهد که اقدامات امنیتی مناسب، در اولویت قرار دارند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید