تریلر جدید بازی Stella Glow شخصیت Witch Tuning را معرفی می‌کند

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳
Stella Glow

شرکت Atlus تریلر جدید بازی Stella Glow را منتشر کرد. این تریلر مکانیک شخصیت Witch Tuning را به نمایش می‌گذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی Stella Glow عنوانی استراتژیک و RPG می‌باشد که قرار است برای کنسول 3DS منتشر شود. این عنوان از سری Luminous Arc می‏‌باشد.

بازی Stella Glow در مورد پنج جادوگر دنیا می‌باشد که این عنوان بر روی خوب بودن چهار عدد از آنها، بد بودن یکی از آنها و همچنین استفاده آنها از موسیقی جادویی تمرکز دارد. آنها تنها افراد بازمانده‌ای در دنیا هستند که می‌توانند از این جادو استفاده کنند. Alto -شخصیت اصلی بازی- دارای قابلیت تنظیم کردن جادوگر ها می‌باشد. این قابلیت به او اجازه می‌دهد تا وارد قلب یک جادوگر شده و با غم، ترس ها و کابوس هایی که روح آنها را به ستوه آورده است، مبارزه کند. بخاطر استفاده کردن بازی از چرخه تمام نشدنی، شما می‌توانید با استفاده از ویژگی این چرخه، با تصمیمات خود جادوگر ها را تغییر و به آنها شکل دهید.

شما را دعوت به دیدن تریلر بازی Stella Glow می‌کنیم.

[jwplayer mediaid=”259494″]

دانلود تریلر با کیفیت 720p

بازی Stella Glow در تعطیلات میلادی امسال در آمریکای شمالی برای 3DS عرضه خواهد شد. نسخه اروپایی آن در بهار میلادی سال بعد در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید