لانچ تریلر بازی Zombi منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۷

زمان خیلی کمی تا انتشار رسمی عنوان ZombiU مانده و طرفداران برای رسیدن به روز انتشار لحظه شماری می کنند. چند روز پیش بود که این عنوان انحصاری Wii U، توسط یوبی‌سافت با نام و عنوانی جدید برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی تایید شد. حال امروز این کمپانی از لانچ تریلر بازی هم رونمایی کرد که در ادامه می‌توانید آن را دریافت کنید.

Zombi در حال حاضر تنها به صورت دیجیتالی بر روی پلتفرم های ذکر شده در دسترس است و به‌زودی به صورت فیزیکی نیز عرضه می‌شود. لانچ تریلر منتشر شده صحنه های بسیار زیبای مبارزه با زامبی درون بازی را به نمایش می‌گذارد. برای دریافت تریلر از لینک های زیر اقدام نمایید:

دانلود لانچ تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود لانچ تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود لانچ تریلر با کیفیت ۴۸۰p

پخش آنلاین:

[jwplayer mediaid=”258282″]

وظیفه پورت این بازی را یک شرکت تایوانی بر عهده گرفته است و با توجه به فیدبک های طرفداران به نظر می‌رسد این شرکت توانسته به خوبی این کار را انجام دهد. طبق اظهارات مدیر یوبی‌سافت این بازی تنها یک پورت ساده نیست و نسخه های نسل هشتمی با توجه به قدرت کنسول ها کاملا بهینه شده اند و ظاهر اصلی بازی را به نمایش می‌گذارند. همچنین طرفداران بازی بر روی PC می‌توانند رزولوشن ۴k این بازی را بر روی رایانه شخصی خود دریافت کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید