Gamescom 2015 به روایت تصویر | بهشت موعود!

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۷

پس از باز شدن درب های سالن نمایشگاه با شکوه Gamescom 2015 به روی عموم، کم کم باید شاهد سیل تصاویر ارسالی از فضای درون نمایشگاه باشیم که ما هم سعی خود را بر آن داشته ایم که اولین سری عکس های دریافتی را برای شما عزیزان قرار دهیم. برای مشاهده آن ها با ما همراه باشید.

نمایشگاه Gamescom که هر ساله در شهر کلن آلمان برگزار می شود و لقب بزرگترین نمایشگاه بازی های رایانه ای اروپا را به دنبال خود می کشد، امسال نیز با تمام فراز و نشیب ها و غیبت کمپانی های بزرگی مانند سونی و یوبیسافت در کنفرانس های خبری، حضور تمام عیار و باشکوه مایکروسافت و کنفرانس های خسته کننده و تکراری EA و بلیزارد، گیمزکام باز هم شکوهمند برگزار شد و حضور عنوان های بزرگی مانند Mafia 3 در این رویداد، امسال را به یاد ماندنی کرد!

این جا بهشت گیمران است! این سالن ۱۷۰ هزار نفری هر ساله به مرکز شور و شوق تبدیل می شود و همه چشم ها را به خود خیره می کند! لذتش تمام نشدنی است آنگونه که حاضر هستید ساعت ها در صف تجربه بازی دلخواهتان بایستید و همین معطلی را به دنیا نمی دهید، اینجا شکوه حکم فرمایی می کند، اینجا “Gamescom” است! به گیمزکام خوش آمدید:

ما و تمام کادر گیمفا بهترین ها را برای شما جامعه گیمری گرانقدر ایران خواهان هستیم و به امید آنکه بی هیچ حسرتی، از علایق خود لذت ببرید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید