کل سری بازی Gears of War به طور رایگان در Gears of War Ultimate Edition وجود خواهد داشت!

۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰

بله، درست فهمیده‌اید. مایکروسافت قافلگیری دیگری را برای طرفدارانش آماده کرده بود و امروز از آن پرده برداری کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

امروز اعلام شد که با استفاده از قابلیت پشتیبانی از بازی‌ های نسل قبل Xbox One، کل سری بازی Gears of War را می‌توانید بازی کنید. این بازی ها در Gears of War Ultimate Edition گنجانده خواهند شد و شما به راحتی می‌توانید آن ها را بازی کنید.

البته خبر ناراحت کننده آن است که شما حتما باید نسخه اصلی این بازی ها را بر روی Xbox 360 خود داشته باشید. همچنین اگر شما یک کاربر Preview باشید به محض انتشار بازی Gears of War Ultimate Edition می‌توانید کل سری را بازی کنید ولی اگر یک کاربر معمولی باشید باید بیشتر صبر کنید.

با استفاده از قابلیت پشتیبانی از بازی‌ های نسل قبل Xbox One شما به کل سری بازی Gears of War دست پیدا می‌کنید. یعنی بازی های Gears of War: Judgement ،Gears of War 3 ،Gears of War 2 و Gears of War 1 را می‌توانید بر روی Xbox One خود بازی کنید. حتی شما می‌توانید از آنها تصویر، فیلم و… تهیه کنید. همچنین می‌توانید با دوست خود به صورت آنلاین بپردازید. چه کنسول او Xbox One باشد و چه Xbox 360. مورد دیگر آن است که تمامی Achievement های شما برای شما باقی خواهند ماند. 

لازم به ذکر است که بازی Gears of War Ultimate Edition در تاریخ 25 اوت سال جاری ( معادل با 3 مرداد سال جاری) برای Xbox One منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ شما از این خبر خوشحال شدید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید