تصاویری از عنوان کنسل شده Jak And Daxter 4 منتشر شده است

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴

به تازگی، تصاویر هنری جدیدی از عنوان کنسل شده Jak And Daxter 4، منتشر شده است. Scribble Pad Studios تصاویری را از عنوان Jak And Daxter 4، منتشر کرده است. این استودیو وظیفه طراحی تصاویر هنری تعدادی از بازی های ویدیویی را بر عهده داشته است. برای مشاهده این تصاویر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

به نظر می رسد که استودیوی Naughty Dog قبل از اینکه تصمیم به ساخت سری پر طرفدار آنچارتد و عنوان زیبای The Last of US بگیرد، در حال برنامه ریزی برای ریبوت کردن سری Jak and Daxter و انتشار آن بر روی کنسول PS3، بوده است. با وجود این که قرار بود این عنوان یک ریبوت باشد، سازندگان از نام Jak 4 یا Jak and Daxter 4 برای آن استفاده کرده بودند.

همانطور که در این تصاویر هنری مشاهده می کنید، به نظر می رسد که سازندگان قصد داشته اند که شخصیت های این عنوان را، تاریک تر و واقع گرایانه تر از قبل طراحی کنند. در این صورت، نسخه چهارم از لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با سه گانه اصلی بازی، پیدا می کرد. در این تصاویر، شخصیت جک بیشتر از این که یک Elf باشد، به مانند یک انسان به نظر می رسد.

دوست داشتیم که ببینیم سازندگان این پروژه کنسل شده، شخصیت Daxter را به چه شکلی طراحی کرده بودند، با این حال تصویری از این شخصیت محبوب منتشر نشده است. البته به این دلیل که سازندگان علاقه داشته اند تا یک عنوان جدی را خلق کنند، به احتمال زیاد نقش شخصیت Daxter در بازی کاهش پیدا می کرد، به این خاطر که این شخصیت در نسخه های قبلی بازی، بار بخش طنز بازی را به دوش می کشید.

استودیوی کار بلد Naughty Dog، پیش از این، سه نسخه از بازی Crash را ساخته بود و پس از آن یک عنوان kart racing از این سری را منتشر کرد. در سال های بعد نیز، سه عنوان اصلی از سری Jak and Daxter و همچنین یک بازی ریسینگ با مضمون Jak and Daxter منتشر کرد. پس از ساخت سه نسخه از سری آنچارتد و عنوان The Last of US در نسل هفتم، این استودیو اکنون در حال کار بر روی قسمت پایانی سری Uncharted، می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید