Project Spark : Year One Edition رونمایی شد

۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۸

عنوان Project Spark یک عنوان Free to Play در سبک ساخت و ساز است که در اکتبر سال گذشته برای Xbox one، PC و Xbox 360 عرضه شد.
این بازی تعداد زیادی ابزار و منابع را در اختیار بازیکن قرار می داد و وی می توانست از سازه های ساده گرفته تا یک بازی کامل را طراحی کرده و بسازد.
حال مایکروسافت قصد دارد ویرایش جدیدی از بازی را که شامل تمامی DLC های آن می شود به بازار عرضه کند.

این ویرایش که Year One Edition نام گذاری شده است، شامل تمامی منابع و packs های بازی که در طول یک ساله گذشته در فروشگاه بازی فروخته می شدند، خواهد شد.
جدا از مورد بالا با خرید این ورژن یک حساب کاربری Premium بازی به مدت زمان ۳ ماه در اختیار شما قرار میگیرد.
با استفاده از این حساب می توانید به میزان دو برابر XP و پول مجازی بازی را دریافت کرده و اسلات های بیشتری را برای Upload مودهای خود داشته باشید.
بعلاوه با استفاده از این حساب می توانید DLC های بازی را با پول مجازی بازی خریداری کنید.
آخرین مزیت خرید این نسخه دسترسی رایگان به دو بسته ی الحاقی بازی که آینده منتشر خواهند شد، می باشد.
Year One Edition با قیمت ۵۰$ از همین امروز به فروش میرسد.

در کنار رونمایی این باندل مایکروسافت اعلام کرد بازی ۳ میلیون بار دانلود شده است و بازیکنندگان مود های ساخته شده توسط خودشان را ۱۵ میلیون بار دانلود کرده اند.
البته بازیکنندگانی که این باندل را خریداری نکنند همچنان قادر به تجربه ی بازی خواهند بود و مایکروسافت ۵ DLC رایگان را برای تمامی افرادی که بازی را تجربه می کنند آماده کرده و شما می توانید هم اکنون اقدام به دانلود آن کنید.
این DLC ها ۵۰ لباس، شخصیت و امکانات جدید را به بازی اضافه می کنند.

در پایان افرادی که بازی را به مدت ۱۵۰ ساعت تجربه کرده اند، مود ساخته شده توسط آنها بیش از ۱۰۰۰۰ بار دانلود شده است و یا ۴۰$ از فروشگاه بازی خرید کرده اند یک حساب Premium سه ماهه از بازی را به طور رایگان دریافت خواهند کرد.

Project Spark با این هدف طراحی شده است که بازیکنان بتوانند بازی های مورد علاقه ی خود را درون آن بسازند.
بازی مراحل از قبل ساخته شده را نیز در خود دارد.
شما میتوانید بازی را به طور رایگان دانلود کرده و به محتوای ساخته شده توسط سازندگان بازی یا دیگر بازکنان دسترسی پیدا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • milad گفت:

  بازیش خیلی خوبه ولی حیف که من ویندوز 8 ندارم
  ————————————————————————————————————-
  دوستان cpy که بعد از یکسال لرد اف فلن رو کرک کردند بازی batman:arkham night هم کرک کردند و به زودی هم بتلفیلد هارد لاین رو کرک میکنند.خیلی به این گروه امید دارم و اون طور که از شواهد پیداست این گروه سیستم قفل drm رو کرک کرده و ازاین به بعد نباید نگران دیر کرک شدن بازی هایی همچون فیفا باشیم.

  0
  0