تاریخ انتشار محتوای اضافی Reckoning برای عنوان Call of Duty: Advanced Warfare مشخص شد

۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳

Activision به تازگی زمان انتشار آخرین محتوای قابل دانلود عنوان Call of Duty: Advanced Warfare را، مشخص کرد. این محتوای اضافی، Reckoning نام دارد. قرار است در این DLC، چهار نقشه تازه و همچنین اسلحه Trident Reflected Energy به بخش چند نفره این عنوان اضافه شود.  برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

محتوای اضافی Reckoning در تاریخ 4 اوت (سه شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۴) برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. این DLC، یک ماه بعد برای دارندگان PC و کنسول های پلی استیشن عرضه خواهد شد. در ادامه خبر، توضیحات سازندگان درباره چهار نقشه جدید بخش چند نفره را قرار داده ایم:

• Overlord: از نمای زیبای نقاط پایین شهر و این ترکیب زیبا که با فواره ها، باغ ها و لامپ های پلاسما تزیین شده است لذت ببرید. این نقشه، مناسب مبارزات نیمه نزدیک و همچنین از فاصله دور می باشد. برای افزایش هیجان می توانید به لامپ ها، تیر اندازی کنید.

• Quarantine: این جزیره بر اثر عوامل میکروبی  و کشنده به یک خرابه تبدیل شده است و اکنون، از آن به عنوان یک محیط آزمایشگاهی استفاده می کنند. این نقشه که از اندازه متوسطی برخوردار است به نحوی طراحی شده است که باعث افزایش سرعت بازیکنان شود و همچنین، با شیوه های مختلف بازی کردن سازگاری داشته باشد.

• Fracture: راز های موجود در زیر یخ های این منطقه قطبی را، کشف نمایید. پشت توربین های باد پناه بگیرید و از سلاح های سنگین، برای مبارزات وسیع استفاده کنید. حواستان را جمع کنید به این خاطر که ماموریت ها به صورت زمانی خواهند بود و پس از مدتی، یخ ها می شکنند و ممکن است در درون آنها فرو روید.

• Swarm: شهر در حال بازسازی است. راهرو های باریک و سلاح ها و وسایل نقلیه زیادی در این نقشه نسبتا کوچک وجود دارد. در مغازه ها پناه بگیرید و مبارزات را به خیابان ها بکشانید و دشمنان را به سمت مرکز نقشه، هدایت کنید.

اخرین DLC عنوان زیبای Call of Duty Advanced Warfare برای افرادی که پیش از این، Season Pass بازی را تهیه کرده اند رایگان خواهد بود. همچنین، می توانید این محتوای اضافی را به صورت جداگانه و با قیمت 14.99 دلار، خریداری نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید