سازندگان Halo 5: Guardians توضیحاتی درباره گیم پلی این عنوان بیان کرده اند

۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵

سازندگان بازی مورد انتظار Halo 5: Guardians، در وبسایت Halo Waypoint اطلاعاتی را درباره گیم پلی این عنوان منتشر کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

استودیو 343 توضیح داد که در نسخه های قبلی سری پر طرفدار هیلو، بخش تک نفره بیشتر برای یک بازیکن طراحی شده بود. آنها اشاره کردند که وجود داشتن این قابلیت که می توانستید در کنار دوستانتان به تجربه کردن بخش تک نفره بپردازید، تنها به عنوان یک پاداش اضافی بوده است.

اما در رابطه با عنوان Halo 5: Guardians، کمپین بازی از ابتدا برای بازی کردن به صورت co-op طراحی شده است. شما همچنان می توانید آن را به صورت تک نفره به پایان برسانید، اما به گفته سازندگان، بازی کردن آن به صورت co-op عمق بیشتری به تجربه بازی می افزاید و آن را غنی تر می سازد.

فایل های حالت های تک نفره و co-op، به صورت جداگانه ذخیره خواهند شد. همچنین، این دو بخش از سرور های جداگانه ای برخوردارند. سازندگان گفته اند که بازیکنان هر زمان که علاقه داشتند، می توانند به بازی وارد، یا از آن خارج شوند و این موضوع، اختلالی در روند بازی ایجاد نخواهد کرد. به این خاطر که اگر در بخش آنلاین یکی از دوستانتان بخواهد برای مدتی بازی را ترک کند، هوش مصنوعی یا AI جای او را خواهد گرفت.

استودیوی سازنده بازی تغییراتی را در گیم پلی این عنوان به وجود آورده است تا این عنوان، سازگاری بیشتری با حالت co-op داشته باشد. یکی از ویژگی های تازه ای که سازندگان به پنجمین قسمت سری اضافه کرده اند، قابلیت Revive Mechanic می باشد. وقتی یکی از هم تیمی هایتان آسیب دید، می توانید سلامتی او را در مدت زمان مشخصی، بازیابی کنید. باید این کار را به سرعت انجام دهید چون در غیر این صورت، هم تیمی تان کشته خواهد شد.

همچنین، در صورتی که چنین مشکلی برای خودتان رخ دهد، می توانید از دوستانتان درخواست کمک کنید. البته در صورت مردن، شما تنها زمانی می توانید به بازی برگردید که دوستان تان، به مکان امنی رسیده باشند. استدیوی سازنده، در ادامه گفت که مراحل بازی را بزرگتر از قبل طراحی کرده است تا بازیکنان، بتوانند در مناطق مختلف بازی به جست و جو بپردازند. آنها در پایان به خاطر حذف کردن قابلیت محبوب split-screen، از طرفداران بازی عذر خواهی کردند. سازندگان گفتند که افزایش هوش مصنوعی، گرافیک پیش رفته تر و مراحل بزرگتر، از دلایل حذف کردن این قابلیت بوده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید