نسخه Xbox One بازی Gears of War: Ultimate Edition گلد شد

۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۶

سرانجام بعد از مدت ها یکی از پرطرفدارترین بازی های انحصاری مایکروسافت یعنی “Gears of War: Ultimate Edition” نیز که برای Xbox One عرضه می شود، گلد ( کامل شدن ساخت بازی) شد. این خبر را مایکروسافت همراه با انتشار یک تریلر سینماتیک از بازی، به طور رسمی تایید کرد.

این عنوان هم اکنون برای دارندگان نسخه پیش خرید برای دانلود در دسترس است و در ۲۵ اوت نیز بر روی تمام کنسول های Xbox One قابل اجرا خواهد بود. همچنین افرادی که نسخه ویژه (Deluxe Edition) را خریداری کردند، می‌توانند هم اکنون محتویات اضافه را نیز دانلود کنند.

Gears Of War: Ultimate Edition یک نسخه بازسازی شده از نسخه اول سری بازی های Gears Of War است که در سال ۲۰۰۶ بر روی Xbox 360 و یک سال بعد (۲۰۰۷) بر روی PC منتشر شد. نسخه Ultimate یک پورت ساده از نسخه اول نخواهد بود و تمام محیط ها و مراحل و کات‌ سین ها در بازی از نو بازسازی شده اند. این عنوان بر روی Xbox One با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ و به احتمال زیاد بر روی PC با کیفیت ۴k و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

Gears Of War: Ultimate Edition در تاریخ ۲۵ اوت ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴) بر روی Xbox One منتشر خواهد شد. نسخه PC در تاریخ نامشخصی روانه بازار می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید