رییس Square Enix: عناوین تازه برای موفقیت به زمان نسبتا زیادی نیاز دارند

۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۹

رییس Square Enix بیان کرده است که لازمه ی تشخیص دادن این موضوع که یک عنوان موفق است یا خیر، این است که حداقل دو قسمت از آن بازی، منتشر شده باشد. برای اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید‌.

این گفته، نظر شخصی آقای Yosuke Matsuda، رییس Square Enix، می باشد. او در مصاحبه ای، قانون عناوین سوم را به مجله فامیتسو توضیح داد.

او در مصاحبه با فامیتسو گفت، ساختن IP ( بازی) های جدید بسیار مهم است. من یقین دارم که ساخت یکباره یک عنوان تازه، کار دشواری است.

او بیان کرد اگر نگاهی به گذشته صنعت بازیسازی داشته باشید، مشاهده می کنید که بسیاری از عناوین بزرگ با رسیدن به قسمت سوم، رشد چشمگیر و پیشرفت قابل توجهی داشته اند. البته مواردی هم وجود دارند که این موضوع را نقض می کنند.

Matsuda می گوید دو نسخه ابتدایی یک مجموعه، با انعطاف بیشتری ساخته می شوند و در بعضی مواقع جنبه آزمایشی دارند. اگر این دو نسخه عملکرد قابل قبولی، داشته باشند و به نقطه ای برسند که انتظار عرضه یک شاهکار وجود دارد، آن وقت قسمت سوم با تغییرات بنیادین از راه می رسد.

او فکر می کند که شما قبل از این که به موفق بودن یک IP تازه پی ببرید، باید حداقل سه قسمت از آن را عرضه کرده باشید. با مشاهده موفقیت قسمت سوم، می شود به موفقیت آن IP هم پی برد.

Project Setsuna، عنوان تازه ای در سبک RPG می باشد که توسط شعبه ژاپنی Square، در حال تولید است. Matsuda گفت او امیدوار است که بتواند این بازی جدید را به یک IP موفق تبدیل سازد. البته او می گوید قبل از رخ دادن چنین اتفاقی، بازی باید عملکرد خوبی از خود، به جای بگذارد. این عنوان که در جریان همایش E3 2015 معرفی شد، قرار است در سال آینده منتشر شود و پلتفرم های مقصد آن، هنوز مشخص نشده اند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید