باندل جدید Xbox One معرفی شد

۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۸

نسخه های باندل کنسول ها علاوه بر به همراه داشتن بازی باندل شده همراه کنسول، همواره با پیشنهاد دادن امکانات جانبی و ظاهری متفاوت تر و صدالبته قیمتی به صرفه تر، گزینه های بسیار بهتری نسبت به نسخه های عادی کنسول ها هستند. این بار مایکروسافت با انتشار مشخصه های باندل Madden NFL 16 کنسول Xbox One، به نظر می رسد که سنگ تمام گذاشته است! برای اطلاعات بیش تر با ما همراه باشید.

از مشخصه های بارز این باندل؛ می توان به کنسول Xbox One با حافظه “یک ترابایتی”، کد دیجیتالی برای دانلود بازی Madden NFL 16 و “یک سال” اشتراک رایگان سرویس EA Access اشاره کرد. این باندل در تاریخ 18 اوت (28 مرداد) با قیمت بسیار مناسب “400 دلار” (در مقایسه با نسخه عادی 349 دلاری کنسول) عرضه خواهد شد. این در حالی است که تاریخ عرضه رسمی بازی Madden NFL 16 هفت روز دیرتر از تاریخ عرضه باندل؛ یعنی 25 اوت می باشد ولی نکته این است که به لطف سرویس EA Access، با خرید این باندل شما قادر خواهید بود که پنج روز زودتر از تاریخ عرضه رسمی بازی؛ یعنی در تاریخ 20 اوت (30 مرداد ماه) این بازی را جلوتر از همه تجربه کنید. این را هم به خاط بسپارید که با درنظر نگرفتن این باندل، تجربه های قبلی از EA Access تنها به 6 تا 10 ساعت دسترسی به بازی های EA، قبل از انتشار رسمی عناوین محدود می شد.

علاوه بر دسترسی به عنوان Madden NFL 16 در سرویس EA Access، با اشتراک یک ساله این سرویس همراه با باندل، شما این فرصت را دارید که دیگر بازی های موجود در فهرست سرویس را که از آن ها می توان به Battlefield 4، FIFA 15، Titanfall و در مجموع 12 عنوان اشاره کرد، تجربه کنید. مدت زمان انجام این بازی ها محدود است. لازم به ذکر است که عنوان مهیج Dragon Age: Inquisition نیز، به لیست بازی های EA Access افزوده خواهد شد.

تصویر رسمی از باندل جدید Xbox One

عنوان Madden NFL 16 قرار است که با تغییرات فراوانی در بخش کنترل دریافت کننده ها و دفاع کننده ها همراه شود و سیتم کنترل کاملا جدیدی را ارائه دهد. همچنین کنترل بازیکن هنگامی که توپ در هوا است و یا هنگام عبور از بین خطوط با بهبود هایی همراه شده است. شما می توانید با عرضه باندل Xbox One این بازی، زودتر از سایرین به انجام آن بپردازید و یا می توایند تا 25 اوت و عرضه رسمی بازی صبر کنید و سپس به انجام آن بنشینید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید