تاریخ انتشار World of Tanks: Xbox One Edition مشخص شد

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۵

با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی Wargaming نسخه Xbox One بازی World of Tanks: Xbox One Edition در جولای ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بر اساس دقیق ترین اطلاعات، نسخه Xbox One بازی World of Tanks با نام World of Tanks: Xbox One Edition در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۴) بر روی Xbox Live در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. نسخه ی Xbox One تمامی DLC های عرضه شده برای این بازی در کنسول Xbox 360 را دارا است و می توان از قابلیت Cross Platform در هر دو کنسول استفاده کرد.

بنا به این حالت (ویژگی Cross Platform) تمامی محتویاتی که برای بازی در Xbox Live بر روی Xbox 360 خریداری کردید، بر روی نسخه Xbox One هم به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. همچنین بازی بر روی این کنسول از گرافیک ارتقاء یافته تر و محیط زیست طبیعی تری برخوردار است. در ادامه سازنده بازی تایید کرد که تمامی تانک های موجود در نسخه Xbox One ارتقاء یافته تر نسبت به نسخه Xbox 360 خواهند بود و شکل و ظاهر پیشرفته تری خواهند داشت.

گرافیک بصری بازی هم دست خوش تغییراتی شده است و نسبت به نسخه نسل هفتمی حالت طبیعی تری خواهد داشت. طبق گفته سازندگان، سرور های بازی پذیرای کاربران بیشتر خواهند بود و مشکلات گذشته را نخواهند داشت.

نسخه بتا (آزمایشی) بازی در تاریخ ۱۱ جولای آغاز و در ۱۲ جولای به پایان خواهد رسید. کاربران می‌توانند بعد از تجربه نسخه آزمایشی نظرات و انتقادات خود را نسبت به بازی شرح دهند تا در نسخه اصلی بازی اعمال شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید