Warface ، بازی بعدی سازنده Crysis

۴ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۷

تا همین چند لحظه پیش فکر می کردیم که نام بازی بعدی استودیوی Crytek (ُسازنده ی شماره ی اول و دوم کرایسیس) ، Kingdom خواهد بود؛ چرا که این شرکت در E3 2010 با این اسم بازی جدیدش را خطاب کرده بود. اما امروز کرایتک نام بازی اش را فاش کرد و جزئیاتی کوچک از آن را فاش کرد.

عنوان بعدی استودیوی کرایتک ، Warface نام خواهد داشت و در کشور کره  جنوبی اتفاق خواهد افتاد. بازی شما را وارد جنگ های خیالی ای می کند که در آینده ای نه چندان دور در کره جنوبی می افتد و در این جنگ ها کشور کره شمالی هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. به نظر می رسد که کره شمالی نقش یک کشور آشوب گر و مخرب را در بازی می کند که البته با توجه به دشمنی ایالات متحده آمریکا و کره شمالی ، و ارتباط زیاد این کشور با Crytek ، چندان دور از ذهن هم به نظر نمی رسد.

جدای از همه ی این بحث های سیاسی ، به نظر می رسد که بازی (همانند سری Crysis) ، بازی کننده را در نقش یک سرباز حرفه ای وارد میادین شلوغ جنگ می کند. در دو تصویر منتشر شده از بازی شاهد گرافیکی شبیه به Crysis ، اما با اتمسفری متفاوت بودیم که می تواند تجربه ی خوبی باشد.

سایت تایوانی GNN Gamer به عنوان اولین سایتی که در مورد این بازی نوشت ، برخی اطلاعات و احتمالات از این بازی را منتشر کرد که در زیر می خوانید. البته اگر ترجمه تا حدی بد  است ، به این خاطر است که ما به زبان تایوانی تسلط نداریم!

Crytek امروز ، 25 نوامبر 2010 از دیگر عنوان اکشن اول شخص خود با نام Warface رونمایی کرد و اطلاعات جزئی از آن منتشر ساخت.

البته بازی برای اولین بار در نمایشگاه بازی کره 2009 با نام Kingdom حضور پیدا کرده بود ، اما امروز این اکشن اول شخص که از Cry Engine 3 بهره می گیرد رونمایی شد و در آن ریشه هایی از طراحی های مفهومی سری Halo دیده می شود. البته این بازی تمرکز بسیاری بر روی بخش های آنلاین و چند نفره دارد؛ به طوری که بیشتر می توانیم آن را یک عنوان MMO بنامیم.

می توانیم بگوییم که Warface نسل دیگری از گرافیک را به کمک موتور پایه ی CE3 به ما نشان داد؛ جدای از این گرافیک خارق العاده ، هوش مصنوعی بسیار نزدیک به واقعیت و فیزیک باور نکردی و مثال زدنی ، ما را متعجب ساخت. همانطور که گفتیم بازی بسیار بر مبنای حالت های چند نفره و آنلاین است و در عین حال سینمایی بودن خودش را حفظ می کند. Mode های مشهور آنلاین همگی در بازی دیده می شوند و Warface تصمیم دارد تا این Mode ها را هر چه بیشتر به سمت همکاری های گروهی سوق دهد.

مدیر استودیوی Crytek ، آقای کوات یرلی در مورد Warface می گوید : ” پیام من به تمام طرفدارانمان و کسانی که با Warface برای اولین بار با ما آشنا می شوند این است که امیدوارم از بازی لذت کافی را ببرند و مثل Crysis دهان آن ها را به کف زمین بچسباند! همانطور که می دانید ما در ساخت بازی هایی شبیه این مهارت و تجربه ی زیادی داریم و Warface ماحصل آزمایشات ما با Crysis است که به طور ویژه به بازار چشم بادامی ها تقدیم می کنیم!”

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید