اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Street Fighter V منتشر شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹

اگر از دوست داران سبک مبارزه ای باشید، حتماً نام سری Street Fighter به گوش شما خورده است. این عنوان همیشه با گیم پلی زیبا و ناب خود توانسته جزء بهترین بازی های مبارزه ای باشد و تحولاتی را در این سبک رقم بزند. اکنون با توجه به آخرین شماره مجله ShortList اطلاعات جدیدی از نسخه بعدی بازی منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این مجله در ابتدا به این نکته اشاره کرده است که بازی Street Fighter V در ماه مارس 2016 عرضه خواهد شد. همچنین این مجله در ادامه اطلاعاتی از بازی منتشر کرده است که می توانید از پایین آن ها را مشاهده کنید:

V-Trigger: یک حرکت ویژه و منحصر به فرد برای هر شخصیت است که می تواند در جریان مبارزه آن را انجام دهد. شما این حرکت را فقط زمانی می توانید انجام دهید که نوار V-Gauge پر شده باشد که با ضربه خوردن این کار انجام خواهد شد.

برای مثال این ویژگی باعث می شود ضربات Chun-Li قوی تر شود و یا شخصیت Nash می تواند با استفاده از حرکت تلپورت پشت و یا بالای سر حریف قرار بگیرد تا حرکت ویژه خود را اجرا کند.

V-Skill: یک حرکت دفاعی برای استفاده در جریان بازی است.

برای مثال Ryo با این حرکت می تواند به سادگی حرکات حریف خود را دفع کند یا M. Bison می تواند حرکت پرتابی دشمن را به خود او برگرداند.

Critical Arts: چند ضرب هایی زرق و برق دار که می تواند آسیب زیادی به دشمن شما برساند. این حرکت بعد از پر شدن نوار EX Gauge قابل استفاده می باشد.

New Stage: علاوه بر محیط چین، برای اولین بار در سری Street Fighter شهر London یکی از محیط های بازی است. اسم این محیط مبارزه جدید، King’s Cross Station می باشد که دور آن را سربازان محافط احاطه کرده اند. این استیج را می توانید در تصاویر مشاهده کنید.

همچنین تصاویری از بازی منتشر شده است که می توانید آن ها را در پایین مشاهده کنید.

Street-Fighter-V_2015_06-11-15_022Street-Fighter-V_2015_06-11-15_024Street-Fighter-V_2015_06-11-15_023

 

در تصاویر بالا حرکات و ویژگی های جدید توضیح داده شده را می توانید مشاهده کنید و همچنین با توجه به این تصاویر پیشرفت گرافیک بازی نیز به وضوح مشخص است.

سال گذشته در طول مراسمی که به مناسبت 20 سالگی کنسول PlayStation برگزار شده بود، نسخه جدید این عنوان برای دو پلتفرم PS4 و PC معرفی شد و چندی پیش اعلام شد که بازی در بهار سال 2016 برای این دو کنسول عرضه خواهد شد. اکنون با توجه به اطلاعات مجله ShortList ممکن است بازی در مارس 2016 عرضه شود.

به احتمال زیاد و با توجه به سخنان سازنده بازی، Street Fighter V در E3 حضور دارد، برای اطلاعات بیشتر بازی در نمایشگاه E3 ، هفته ی آینده با گیمفا همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید