یک تلویزیون نمی‌تواند هیبت Mass Effect 4 را به تصویر بکشد

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲

یک روز دیگر و یک مطلب عالی دیگر درباره Mass Effect 4 که BioWare بر “Mass Effect بعدی” صدا زدن آن اصرار دارد، در واقع در این روزها که به بزرگترین رویداد در صنعت گیم نزدیک می شویم اخبار بازی های بزرگ در همه جای فضای مجازی به چشم می‌خورد. مدیر ارشد توسعه Mass Effect بعدی؛ یعنی آقای Chris Wynn در توییتر در مورد اینکه Mass Effect بعدی چقدر “شگفت انگیز” خواهد بود صحبت کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در توییت هایی کوتاه، وی به این موضوع پرداخت که یک تلویزیون نمی‌تواند هیبت این عنوان را به تصویر بکشد و یک تصویر تار از این عنوان را به نمایش گذاشت. حال سوال اصلی اینجاست که این مطالب در توییتر می تواند نشانه ای از حضور Mass Effect 4 در E3 باشد یا خیر؟ فقط گذر زمان است که به این سوال پاسخ خواهد داد. در اینجا می‌توانید توییت های Chris Wynn را مشاهده بفرمایید:

هنگامی که نگاهی به Mass Effect می‌اندازیم متوجه می‌شویم که تنها یک تلویزیون نمی تواند هیبت این عنوان را به نمایش بگذارد.

هنگامی که از وی پرسیده شد که بازی در مقایسه با Mass Effect 3 و Dragon Age: Inquisition از چه سطحی برخوردار است؟ وی پاسخ داد:

 

تیم ما در حال ارزیابی همه جوانب بازی می‌باشد تا “بهترین تجربه” را برای گیمران به ارمغان بیاورد.

E3 2015 از تاریخ ۱۶ ژوئن تا ۱۸ ژوئن برقرار می‌باشد و انتظار می‌رود که Mass Effect 4 به همراه چندین بازی دیگر در این رویداد بزرگ در صنعت گیم به نمایش در بیایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید