موسیقی منتخب | Darksiders II

۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۲

درود بر همراهان همیشگی بخش موسیقی منتخب، در این قسمت برای شما سه موسیقی از عنوان خاطره انگیزی که در سال 2012 منتشر شد را آماده کردیم. با ما همراه باشید.

یکی از عناوینی که در سال 2012 منتشر شد و جامعه گیمری آن را تجربه کردند، عنوان Darksider II بود. یک بازی با پتانسیل های بالا که از منتقدان نمرات خوبی را کسب کرد و طرافداران بسیاری را پیدا کرد. داستان این سری حول 4 سوار می گذشت و اتفاقاتی که پیرامون این 4 شخصیت و شیاطین، فرشته ها و انسان ها می افتاد را توصیف میکرد. نسخه اول درباره شخصیت war بود و در دومین نسخه، بازیباز در نقش Death ظاهر میشد که قصد برگرداندن نسل بشر برای کمک به برادرش را داشت. این دو عنوان تفاوت های زیادی را در زمینه های مختلف با یکدیگر داشتند اما بی شک یکی از مهمترین تفاوت هایی که نسخه دوم را به مراتب قوی تر و جذاب تر از نسخه اول نشان می داد، موسیقی این بازی بود. وظیفه ساخت موسیقی های عنوان Darksiders II را Jesper Kyd بر عهده داشت که مطمئنا بسیاری از شما او را می شناسید و با کارهای قوی و فوق العاده او آشنایی دارید. در این بخش، سه موسیقی از آلبوم بسیار زیبای این عنوان آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. توجه داشته باشید که پوشش موسیقی های منتخب این عنوان در دو قسمت انجام میپذیرد که این پست قسمت اول میباشد. در آینده منتظر قسمت دوم باشید…

1- Plains of Death

معروفترین اثر در کل این آلبوم Plains of Death است. یک موسیقی آرام و آرامش بخش و صد البته زیبا که آن را در بازی به دفعات بسیار خواهید شنید. این موسیقی با تم آرامی که داشت، ثابت کرد که آوای مرگ هم شنیدنی ست و میتوان آن را بارها و بارها گوش کرد و از شنیدنش لذت برد. در ادامه شما را به شنیدن این اثر زیبا دعوت میکنم:

دانلود موسیقی Plains of Death

2- The Corruption

این موسیقی یکی از برترین موسیقی های کل آلبوم به شمار می رود. فضای موسیقی بی نظیر است و حس و حال عجیبی به مخاطب می دهد. فقط کافیست آن را گوش کنید تا متوجه شوید چگونه موسیقی با یک تم غمگین و تیره آغاز شده و کم کم با جلو رفتن، حالتی امیدوارانه و حماسی پیدا می کند. هنگامی که به این اثر گوش می دهید و به نیمه های آن میرسید، حسی که دارید به صورت مقطعی تغییر کرده و وارد مرحله جدیدی می شود. حتی شاید خودتان هم نفهمید که فضا چگونه تغییر میکند و این کار، هنر آهنگساز را به رخ می کشد. به هیچ وجه تجربه شنیدن این موسیقی را از دست ندهید:

دانلود موسیقی The Corruption

3- The Makers Overworld

سومین اثری که برایتان آماده کرده ایم، کاملا حماسی و اکشن است! این موسیقی را در هنگام مبارزات بازی بسیار خواهیم شنید و یکی از برترین موسیقی های حماسی در آلبوم به شمار می رود.  در ادامه میتوانید این موسیقی را دانلود کنید:

دانلود موسیقی The Makers Overworld

در این بخش 3 اثر از آلبوم موسیقی Darksiders II برای شما عزیزان قرار گرفت که امیدواریم از آنها لذت برده باشید. در آینده منتظر قسمت دوم سری موسیقی های Darksider II باشید.

دوستان عزیز مثل همیشه ما را با نظرات خود همراهی کنید و پیشنهادات و انتقادات خود را درباره این بخش با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید