بروز رسان ۴٫۷۵ برای PS3 هم اکنون در دسترس است

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

مطمئنا سونی قصد ندارد به این زودی ها کنسول نسل هفتمی خود را (PS3) رها کند و هنوز هم با انتشار بروز رسان های جدید سعی میکند این کنسول را بروز کند و اشکالات باقی مانده در عملکرد دستگاه را برطرف کند. امروز سونی به صورت رسمی آپدیت ۴٫۷۵ را برای رفع بیشتر مشکلات و اعمال تغییرات در ظاهر منو منتشر کرد.

این آپدیت الزامی می باشد و شما حتما برای متصل شدن به PSN باید ابتدا این بروز رسان را دانلود کنید. حجم تقریبی بروز رسان ۱۹۰ مگابایت است و به گفته سونی  باعث بهبود ثبات نرم افزاری کنسول می شود. همچنین پس از نصب این آپدیت تغییرات ریز و درشتی را در رابط کاربری دستگاه مشاهده خواهید کرد. شما می توانید به راحتی این آپدیت را از طریق کنسول یا از PC دانلود نمایید و به وسیله فلش USB در کنسول بریزید و نصب کنید. برای دریافت آپدیت برای کنسول های آمریکای شمالی اینجا را و بروز دریافت نسخه مخصوص کنسول های اروپا اینجا را کلیک کنید.

توجه:اگر کنسول شما کپی خور است، به هیچ وجه این آپدیت را دانلود نکنید چرا که پس از نصب آپدیت، کپی خور دستگاه شما از بین می رود. در صورت نیاز می توانید از Spoof استفاده کنید یا برای انتشار آپدیت توسط گروه های هکر صبر کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید