عنوان Solarix هم اکنون در دسترس است

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴

کمپانی KISS Ltd امروز به صورت رسمی اعلام کرد که عنوان سبک ترس و وحشت خود یعنی Solarix هم اکنون بر روی شبکه ی Steam در دسترس است. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

Solarix به صورت یک مثال از آینده توصیف شده است که بخش های جذابی را در خود دارد. عنوان Solarix یک بازی با محوریت ترس و وحشت به همراه مخفی کاری و ماجراجویی میباشد، شما در نقش شخصیت Walter که یک مهندس برق میباشد در دنیای بازی ظاهر میشوید، هدف او سردرآوردن از تمام اتفاقات و حل کردن مشکلات اطراف خود می باشد، پس از انتشار یک ویروس بسیار خطرناک همه چیز نابود شده است و کسی باقی نمانده و او دست به هرکاری میزند تا در این شرایط زنده بماند و راه حلی برای خلاصی از این وضعیت پیدا کند.

بازی چیزی بیش از 10 ساعت گیم پلی دارد و همانطور هم که اشاره شد، شما را در نقش فردی به نام Walter قرار می دهد.

در گیم پلی بازی بسیار از فاکتورهای نور و صدا برای بالابردن هیجان هرچه بیشتر بازی استفاده شده است، در بازی مخفی کاری و زیرکی گیمر بسیار می تواند به او در طی کردن مراحل بازی و وضعیت های دشوار کمک کند، در بازی مهمات بسیار کم یافت می شود و نباید انتظار یک بازی سراسر اکشن و تفنگی را داشته باشید، کم بودن مهمات در بازی به بازيكن کمک میکند تا با هوشیاری هرچه بیشتر از مهمات خود در طی مراحل بازی استفاده کند و این موضوع را درک کند که همیشه حمله اولین گزینه برای پیروزی نیست!

گفتنی است که بازی Solarix با موتور بازیسازی Unreal Engine ساخته شده است که به نظر بازی از گرافیک خوبی برخوردار میباشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید