تصاویر اینفوگرافیک جالبی از بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شده است

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
تصاویر اینفوگرافیک جالبی از بازی Call of Duty: Advanced Warfare منتشر شده است

به تازگی تصاویر اینفوگرافیک جالبی از عملکرد گیمرها در بازی Call of Duty: Advanced Warfare از زمان عرضه این عنوان منتشر شده است. برای جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بنابر آماری که به تازگی از استودیوی بازیسازی Sledgehammer منتشر شده است، تاکنون گیمرهای بازی Call of Duty: Advanced Warfare بیش از ۲.۵۹۱.۹۲۰.۱۳۷ زامبی را در ماد Exo Zombies از بین برده اند، استودیوی Sledgehammer این آمار و ارقام کلی را بصورت تصاویر اینفوگرافیکی به همراه آمار و عملکرد دیگر گیمرها در قسمت های مختلف بازی از زمان عرضه این عنوان که در تاریخ 3 ماه نوامبر سال 2014 بود، منتشر کرده است.

به عنوان مثال اگر شما بخش چندنفره بازی را بصورت حرفه ای دنبال کرده باشید، حتما متوجه این موضوع شده اید که سلاح assault rifle به دنبال SMG ،heavy و sniper از محبوب‌ترین سلاح‌ های گیمرها در این حالت بازی میباشند که در انتخاب سلاح برای بازیکنان در اولویت اول قرار دارند.

از زمان انتشار بازی Call of Duty: Advanced Warfare گیمرها از تعداد ۲.۲۴۹.۷۲۸.۵۷۴ میلیارد نارنجک برای حمله به دشمنان خود استفاده کردند که از این مقدار ۴۴ درصد نارنجک‌ ها معمولی و ۳۵ درصد از این نارنجک ها از گروه semtex بوده اند همچنین گیمرها تا به حال با لباس‌ های EXO حدود ۱۴ هزار بار دور کره‌ی زمین را طی کرده اند!

گفتنی است که به تازگی دومین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Advanced Warfare با نام Ascendance برای کنسول های Xbox One و Xbox 360 منتشر شده است که شامل نقشه ها، سلاح ها و محتویات جدید دیگر میباشد، همچنین این بسته در حدود یک ماه دیگر برای کنسول های PlayStation 4 و PlayStation 3 و پلتفرم PC منتشر میشود.

در قسمت زیر میتوانید تصاویر اینفوگرافیک منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید