گیفت کارت
گیفت کارت

EA Sports از قیمت جدید تأیین شده برای FIFA Ultimate Team دفاع می‌کند

۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴

شرکت مورد علاقه و معروف Electronic Arts به صورت رسمی اعلام کرده است که قیمت های جدید در نظر گرفته شده برای FIFA Ultimate Team که شامل دو قیمت (حداقل و حداکثر) بر روی “Transfer Market” می شود، امری ضروری برای ایمن و به روز نگه داشتن این عنوان پرطرفدار می باشد. در این میان و با این امر انجام شده تعدادی از طرفداران از قیمت های تایین شده ناراضی هستند و معتقد به تغییر قیمت عنوان FIFA Ultimate Team می باشند.

همانطور که می دانید EA Sports در تابستان اعلام کرده بود که نسبت به متقلبان در این بازی برخورد شدیدترو فعال تری را خواهد داشت؛ ولی کمی بعد معلوم شد که اینگونه متقلبان آنطور که به نظر رسیده بود دچار مشکل نشده بودند. همچنین در ماه سپتامبر با حذف شدن “trade offers” در این عنوان رو به رو بودیم و در ماه فبریه هم دسترسی تمامی کاربران وب سایت رسمی  و نرم افزار companion به بخش Transfer Market کاملاْ قطع شده بود و در اوایل این ماه هم شاهد تغییراتی در قیمت FIFA Ultimate Team بوده ایم!

شرکت EA Sports در این باره اعلام کرده است:

با توجه به تمامی تغییرات اعمال شده فکر می کنید قصد رسیدن به چه چیزی را داریم ؟ خیلی ساده است. با تمامی این کارها ما قصد ایمن و به روز نگه داشتن این بازی را داریم و در تلاش هستیم تا سطحی کاملاْ مطمئن برای تمامی طرفداران FIFA Ultimate Team فراهم کنیم. برای رسیدن به این اهداف اول از همه چیز ما باید تمامی متقلبان و سکه فروشان درون بازی را، از درون این عنوان حذف و جداسازی کنیم که تنها هدف آن ها آسیب رساندن و تجربه بازیبازانو طرفداران این عنوان است. این متقلبان با استفاده از رباط ها و روش کلاهبرادی فیشینگ در بازی FIFA Ultimate Team به صورت غیر قانونی سکه تولید می کنند و با این کار خود باعث جعلی شدن پول بازی و همچنین افزایش قیمت بازیکنان در بخش Transfer Market می شوند. این کار غیرقانونی به شدت به اقتصاد صدمه وارد می کند و باعث می شوند که بعضی از بازیکنان سالم و معمولی به فوتبالیست های کمیاب و حرفه ای دسترسی خیلی کمی در این عنوان داشته باشند.

از زمامی که بازیکن ها به اجرا در آمده بودند بیشتر از ۶۵۰ تنظیمات مختلف برای قیمت های آن ها درست شده بوده که، شرکت EA توانسته سکه های قانونی را به بازی بازگرداند. البته تایید شده که این امر شرکت EA کاری کاملاً پرتلاش است و برای به پایان و سر و سامان داد این پروژه وقته زیادی را نیازمند است. هفته ی پیش، آپدیت جدید منتشر شده رنج قیمت های جدیدی را به این بخش از بازی بر روی پلتفرم های مختلف اضافه کرده تا قیمت های حداقل و حداکثر را با توجه به مشکلات اقتصادی به وجود آمده در این شرکت، به خط اولیه حرکت خود بازگرداند. برای مثال: فوتبالیست پر طرفدار Messi، با ۹۹ OVR از قیمت ۵.۹/۸.۸ میلیون بر روی نسخه Xbox one و PC و بر روی نسخه Playstation از قیمت ۱۱.۷/۱۵ میلیون بهره مند شده است!

شرکت EA در وب سایت رسمی خود اعلام کرده است:

از زمانی که اجرای این تغییرات را شروع کرده ایم، شاهد عملیات و نقاط مثبتی در امر بازگرداندن تعادل به اقتصاد عنوان FIFA Ultimate Team هستیم. همچنین سعی داریم مجازارت متقلبان درون بازی را کم تر کنیم و آن ها را از تخفیفات جرمی درون بازی بهره مند سازیم. ما در تلاش هستیم تا طبق مسئولیت ها ای که برای خود تایین کرده ایم مکانی را ایمن برای بازی کردن برای شما بازیبازان فراهم سازیم. ما در حال سرمایه گذاری برای پیشرفت بخش امنیتی بازی هستیم و این قول را می دهیم تا بتوانیم تمامی این جرایم غیر قانونی که به بازی صدمه وارد می کنند را ریشه کن کنیم. ما میزان بازی های روزانه را محدود کرده ایم، زیرا این امر در جلوگیری از خیر و فروش سکه های تقلبی در بازی به ما و تمامی بازیبازان کمک بسیار بزرگی را می کند. قابل ذکر است که هنوز خیلی پروژه های دیگری مدنظر داریم که قصد عملی ساختن آن ها را داریم.

همچنین شرکت EA اعلام کرده در این تلاش است که بخش Transfer Market را به وب سایت رسمی و نرم افزار companion بازگرداند ولی متاسفانه تاکنون، زمان دقیقی برای این امر شرکت مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید