بلیت های نمایشگاه EGX 2015 از هم اکنون به فروش می رسند

۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۳

بلیت های همایش بزرگ EGX امسال از هم اکنون در خرده فروشی های مختلف و هم چنین فضای مجازی برای فروش در دسترس هستند. organiser Gamer Network اعلام کرده است که علاقه مندان از هم اکنون می توانند بلیت های EGX 2015 را از طریق وب سایت رسمی EGX تهیه کنند. این همایش قرار است در شهر بیرمنگام از تاریخ 24 تا 27 سپتامبر برگزار شود. برای جرئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

قیمت بلیط ها از 17.50 یورو شروع شده و به 60 یورو می رسد. البته باید اشاره کنیم که علاقه مندان برای حضور در نمایشگاه در پاسی از روز 17.50 یورو و هم چنین برای حضور چهار روزه باید 60 یورور پرداخت کنند.

EGX 2015 به عنوان بزرگترین رویداد در انگلستان شناخته می شود. هم اکنون حضور برخی از استودیوهای معتبر در این نمایشگاه تایید شده است. 2K، Bandai Namco Games، Bethesda Softworks، Capcom،

Electronic Arts، Introversion Software، Nintendo، PlayStation، SEGA، Square Enix، Team17، Ubisoft، Versus Evil، و Xbox لیست حاضران این مراسم هستند. هم چنین Oculus VR هم حضور خواهد داشت.

به علاوه اعلام شده است که بازی های مختلفی در این همایش به نمایش در خواهند آمد. بازی های کنسول ها، رایانه های شخصی و موبایل از آن جمله اند. هم چنین قرار است چند جلسه برای توسعه ی کار هم برگزار شود.

امسال نمایشگاه EGX تمرکز زیادی بر روی کانال های یوتیوب دارد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی EGX مزاجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید